کارگزاران پرفکت مانی برای تجارت در فارکس

معامله و خرید و فروش در فارکس با کارگزاران پرفکت مانی

در صورتی که در حال یافتن روش های مختلفی برای معامله و سپرده گذاری در فارکس می باشید، تا به حال دریافتید که عده ی کمی از کارگزاران تصمیم به خرید پرفکت مانی پیدا می کنند و از این سرویس پرداخت آنلاین استفاده می کنند. این سرویس تا به امروز شناخته شده می باشد و همچنین بسیاری از فروشندگان و فروشگاه های آنلاین از این سرویس به عنوان روشی برای پرداخت استفاده می کنند که می توان از آن به عنوان روشی برای سرمایه گذاری هم در داخل و هم در خارج استفاده کرد. اما Perfect money چه چیزی می باشد و چه عملکردی برای واریزها و برداشت های فارکس دارد؟

اطلاعاتی در مورد پرفکت مانی

از سال 2007 خرید پرفکت مانی توسط بسیاری انجام میشده است حتی این احتمال می رود که زودتر از این ها مورد استفاده قرار میگرفته است. شما با خرید ووچر پرفکت مانی یا پرفکت مانی می توانید صاحب یک کیف پول الکترونیکی شوید که با استفاده از آن می توانید:
پرداختی های خود را انتقال داده
ارزهای دیجیتالی یا ارزهای فیات خود را ذخیره نمائید
با استفاده از پرفکت مانی می توانید خرید آنلاین خود را با سود بیشتری انجام دهید.
خرید و فروش در فارکس با کارگزاران پرفکت مانی
هیچ اطلاعات و تاریخچه ای از شرکتی که این سرویس را ارائه می دهد وجود ندارد، حتی رویترز هم موفق به شناسایی مالک آن نشده است. عده ای درباره ی سرویس پرفکت مانی این عقیده را دارند که فعالیت آن خارج از پاناما می باشد اما دولت آن کشور این نظریه را رد کرده است.
نکته ی جالب توجه آن است که آدرس دامنه ی سایت پرفکت مانی قبلا www.perfectmoney.com بوده است اما چند مدتی است که انتقال آن به آدرس https://perfectmoney.is/ صورت گرفته و شما برای خرید پرفکت مانی یا خرید ووچور پرفکت مانی می توانید به این آدرس جدید مراجعه نمائید.
با این حال ابهاماتی در رابطه با ماهیت و عملکرد دقیق پرفکت مانی وجود دارد که خود جای بررسی دارد. حال اگر این موضوع را کنار بگذاریم در کل می توانیم بیان کنیم که پرفکت مانی به عنوان کیف پول الکترونیکی مورد استفاده قرار میگیرد و خود دارای ارز دیجیتال می باشد که نام آن Perfectmoney می باشد.
با مراجعه به وبسایت این سرویس دهنده و مشاهده ی سوالات رایجی که در رابطه با عملکرد آن شده است می توان دریافت که چهار ارز دیجیتال ( دلار آمریکا، یورو، طلا و بیت کوین) تحت پشتیبانی و حمایت آن قرار گرفته اند، بدین منظور می توان دریافت که شهرت پرفکت مانی می تواند به علت آن باشد که ترکیبی از چندین کیف پول می باشد. از سوی دیگر این سرویس از مدت ها پیش فعالیت خود را ادامه داده است و در بین عده بسیاری از کاربران آنلاین محبوبیت خود را پیدا کرده است.
با این حال این موضوع هم باید در نظر گرفت که این شرکت توسط چه کسی اداره می شود، شاید به علت این مورد، تایید آن کمی دشوار به نظر برسد و ابهاماتی در خصوص این سرویس وجود داشته باشد و هنوز کسی بدین علت تصمیم به خرید پرفکت مانی نداشته باشد و در این خصوص احتیاط به عمل بیاورد.

یک کارگزار پرفکت مانی چه چیزی می باشد؟

به بیان ساده تر اگر بخواهیم آن را شرح دهیم یک سایت تجاری است که برای واریز و برداشت و معاملات خود این روش را قبول دارد. با توجه به این که می توان از این سرویس پرداخت آنلاین به صورت بلند مدت استفاده کرد، بارها مشاهده کرده اید که بعضی از این کارگزاران گزینه ی پرداخت با پرفکت مانی را به عنوان روشی در صفحات بانکی خود آورده اند.
معامله در فارکس توسط کارگزاران پرفکت مانی صورت میگیرد. بسیاری از سایت های مختلف هستند که می توان در آن خرید و فروش پرفکت مانی را با استفاده از درگاه مستقیم پرفکت مانی انجام داد. در صورتی که کارگزاری به شما مجوز استفاده از پرفکت مانی را بدهد، می توانید تصمیم گیری نمائید که می خواهید عملیات برداشت یا واریز و یا هردو را انجام دهید. ( سایت های تجاری مختلفی هستند که شما را ملزم به استفاده از روش های معمول برای برداشت و واریز می کنند)
شما قادر خواهید بود به وسیله ی پرفکت مانی عملیات واریز وجه را با مراجعه به صفحات بانکی و انتخاب آن به عنوان گزینه ای برای روش واریز داشته باشید. از همانجا باید انتقال شما از صفحه ی پرداخت به صفحه ی پرفکت مانی صورت بگیرد و آنگاه وارد اکانت خود شوید، پس از آن می توانید به حساب تجاری خود پول ارسال نمائید. زمانی که می خواهید از حساب خود برداشت نمائید، باید شماره حساب پرفکت مانی خود را ارائه داده تا کارگزار بتواند مبلغ مورد نظر را به حساب شما انتقال دهد. آنگاه می توانید مبلغ مورد نظر خود را با استفاده از کیف پول از حساب خود برداشت نمائید.