خرید مستر کارت - خرید مستر کارت فیزیکی

مستر کارت و ویزا کارت

خرید و فروش مستر کارت

مستر کارت یک شرکت آمریکایی است که در زمینه ی خدمات مالی فعالیت می کند و دارای چندین ملیت نیز می باشد که شرکت اصلی آن آن در نیویورک، ایالات متحده آمریکا می باشد.مستر کارت ها از جمله معتبر ترین کارت های اعتباری می باشند که فعالیت آن به صورت بین المللی می باشد.مسترکارت یک کارت اعتباری است که شما می توانید به وسیله ی آن فعالیت های مختلفی را در سطح بین المللی انجام دهید و حتی برای سفر کردن به دیگر کشورهای مختلف مانند آمریکا، کانادا و ... نیازمند این کارت اعتباری خواهید بود.شاید بخواهید تصمیم بگیرید خرید خود را از طریق سایت های خارجی مانند آمازون، eBay و .... انجام دهید و یا حتی بخواهید در آزمون های مختلف بین المللی مانند PMP، تافل، آیلتس و .... ثبت نام کنید، در واقع شما می توانید این کار را به راحتی با استفاده از یک مستر کارت ارزان انجام داده و تمامی فعالیت های مدنظرتان را از این طریق انجام دهید.انواع گوناگونی از مستر کارت ها وجود دارند که شامل مستر کارت استاندارد، مستر کارت گلد، مستر کارت پلاتینیوم نیز می باشند که فروش مستر کارت با توجه به قیمت های مختلفی نیز صورت میگیرد.همچینن مستر کارت های مجازی هم ارائه داده می شود که دارای قیمت به نسبت پایین تری نیز می باشند. شما همچنین می توانید با استفاده از مراکز خدمات دهنده ی کارت های اعتباری، با توجه به بودجه و نیاز خود نیز مستر کارت مورد نظرتان را تهیه نمائید.مستر کارت یا همان ویزا کارت به نوعی یک سیستم بانکی خارجی است که مشابه آن هم در ایران وجود دارد و آن هم شبکه شتاب می باشد.
خرید مستر کارت فیزیکی

مواردی که بایستی درباره خرید مستر کارت ارزان بدانید

با توجه به این که انواع گوناگونی از مستر کارت ها با قیمت های متفاوت وجود دارد در صورتی که بخواهید برای پرداخت های ارزی بین المللی خود از Master Cart استفاده کنید باید در یکی ازبانک های خارج از کشور، حساب معتبری داشته باشید تا بتوانید تراکنش های خود را از آن طریق انجام دهید.پس بنابراین با توجه به این موضوع نیز بایستی هزینه ی منطقی و صحیحی را برای خرید آن نیز در نظر داشته باشید.هزینه ای حدود 245 تا 500 دلار برای صدور انواع مستر کارت فیزیکی در نظر گرفته می شود.پس خرید مستر کارت ارزان بدین معنا نمی باشد که بخواهید با هزینه ای اندک و حتی کمتر از این مقدار صاحب یک مستر کارت فیزیکی شوید. در صورتی که قصد سفر به کشورهای خارجی نداشته باشید و تنها بخواهید تراکنش های مالی خود را از طریق سایت های بین المللی انجام دهید آنگاه راه های مختلفی به عنوان راه حل جایگزین برای خرید مستر کارت ارزان وجود دارد مانند مستر کارت های مجازی که می توانید از آن برای فعالیت های خود استفاده کنید.

خرید مستر کارت ارزان مجازی

مستر کارت های مجازی همان مسترکارت هایی هستند که شکل فیزیکی ندارند و قابل شارژ نیز می باشند و دارای اعتبار مالی محدودی می باشند و همچنین در زمان محدودی می توان از آن استفاده کرد. ظرفیت این مستر کارت حودد 25 تا 500 دلار است و قابل شارژ نیز می باشد و از آن می توان برای 3 الی 4 ماه نیز استفاده کرد. با استفاده از این نوع مستر کارت ها می توانید به راحتی خرید خود را از طریق سایت های بین المللی انجام دهید.

معرفی ویزاکارت

یکی از مشهور ترین و موفق ترین شبکه های تبادل اطلاعاتی بانکی که در سراسر دنیا فعالیت می کند ویزا کارت است. حدود 59 سال است که دفتر مرکزی این شرکت نیز در کالیفرنیای آمریکا واقع شده است و فعالیت می کند. نام دیگر ویزا کارت، Bank Americard است که هنوز هم عده ای آن را با این نام قدیمی میشناسند.

دلیل مشهور بودن ویزا کارت در شبکه تبادل اطلاعاتی بانکی

با توجه به تحریم هایی که در زمینه ی شبکه تبادل بانکی بین المللی علیه ایران وجود دارد، قادر نخواهید بود هیچگونه تبادل اطاعات بانکی بین المللی انجام داده و همچنین شبکه هایی مانند ویزا کارت و مستر کارت نیز با بانک های ایرانی وارد کار نیز نخواهند شد. "شتاب" تنها شبکه ای است که در ایران در پاسخ به تحریم های بانکی وجود دارد و شما قادر خواهید بود توسط این شبکه مبادلات مالی خود را تنها در ایران انجام دهید.ویزا کارت به عنوان مشهور ترین شبکه ای که در دنیا در حال فعالیت است، ابزاری است که می توانید از آن در تمامی کشورها استفاده کنید و همچنین پرداخت های ارزی خود را بدین وسیله نیز انجام داده و تبادلات مالی خود را با کشورهای مختلف دیگر انجام دهید و یا حتی از سایت های اینترنتی مختلف استفاده کنید.

خرید مستر کارت در ایران به چه نحوی امکان پذیر است؟

همان گونه که قبلا ذکر کردیم بسیاری از افراد با توجه به ارتباطات مالی که با دیگر کشور ها دارند، نیاز به دسترسی به دیگر شبکه های بانکی خارجی دارند از همین روی بسیاری از شرکت های وابسته می توانند خدمات مختلفی را در زمینه ی ارائه کارت های اعتباری بانکی خارجی انجام دهند.

خرید مستر کارت در ایران

در صورتی که در سایت های مختلف خارجی فعالیت می کنید و پرداخت های ارزی خود را با آن انجام می دهید. به طور حتم با مستر کارت کار می کنید و یا از کارت های اعتباری مختلف نیز استفاده کرده اید.همانگونه که ذکر کردیم مستر کارت نوعی سیستم بانکی خارجی است که با خرید مستر کارت می توانید در سرتاسر دنیا از مزایای آن بهره مند گشته و از آن استفاده نمائید.با توجه به تحریم های بانکی که برای ایران وجود دارد، از همین رو مردم نمی توانند از سیستم های بانکی خارجی در داخل ایران استفاده کنند. با این حال عده ی کثیری در ایران هستند که نیازمند پرداخت ارزی می باشد و باید حتما با کشورهای دیگر ارتباط مالی داشته باشند. اینگونه از افراد برای انجام مبادلات مالی و انتقال ارز به شبکه های بانکی مانند مستر کارت نیاز دارند و تنها با خرید ویزاکارت یا مسترکارت می توانند مبادلات ارزی خود را انجام دهند.پس خرید ویزا کارت در داخل ایران به چه شکلی امکان پذیر می باشد؟

Credit Cart در ایران

با توجه به موارد ذکر شده عده ی بسیاری برای انجام مبادلات مالی خود نیاز دارند تا با کشورهای مختلف دنیا ارتباط برقرار کنند برای همین باید حتما به سیستم شبکه بانکی خارجی متصل گردند.با توجه به این موضوع شرکت هایی هم هستند که خدمات مختلفی از جمله ارائه کارت های اعتباری خارجی را انجام می دهند. در ادامه همراه باشید تا شما را با شرایط خرید ویزا کارت یا مستر کارت آشنا سازیم.

کردیت کارت چیست؟

Credit cart به نوعی یک کارت اعتباری است که در خارج از کشور مورد استفاده قرار میگیرد.عده ای این سوال را دارند که تفاوت اینگونه از کارت ها با کارتهای اعتباری که در ایران مورد استفاده قرار مگیرد چه چیزی می باشد؟عملکرد کردیت کارت بدین گونه است که بانک صادر کننده با توجه به اعتبار مالی یک شخص، مبلغی را به صورت ماهانه برای وی به عنوان کردیت در نظر خواهد گرفت.مبلغی که به عنوان کردیت واریز می گردد همان مازاد بر موجودی حساب شخص می باشد و زمانی که ماه به پایان برسد در صورتی که فرد از کارت خود مبلغی را برداشت کند باید آن را حتما به بانک پرداخت کند.اما کارت های بانکی که در ایران مورد استفاده قرار میگیرند در واقع از نوع دبیت کارت می باشد.دبیت کارت ها به نوعی هستند که برداشت از موجودی یک حساب بانکی را انجام می دهند. یعنی این که شخصی حساب بانکی خود را افتتاح می کند، آنگاه می تواند با استفاده از کارت خود، کار برداشت موجودی حساب را انجام دهد. به این نوع از کارت ها، دبیت کارت گفته می شود.در واقع تمامی کارت هایی که توسط بانک های ایران صادر می شود از نوع دبیت کارت می باشند.خرید مستر کارت از بانک پارسیانمی دانید که مستر کارت یک شبکه ی بانکی خارجی می باشد. با این حال بانک پارسیان هم هیچگونه ارتباطی با مستر کارت ندارد و با این وجود هم نمی تواند چنین کارتی را برای مشتریان خود صادر کند.مستر کارت بانک پارسیان عبارتی کاملا اشتباه می باشد. تمامی بانک هایی که در ایران مشغول به فعالیت هستند از نظر بین المللی تحریم می باشند پس امکان هیچگونه همکاری با دیگر شبکه ها را نخواهند داشت.نحوه خرید ویزا کارت در ایرانبسیاری از مراکز و سایت های گوناگون وجود دارند که در زمینه ی خدمات ارزی فعالیت می کنند. با این حال در صورتی که شما قصد خرید ویزا کارت یا مستر کارت مورد نظر خود را داشته باشید می توانید از این خدمات بهره مند شوید:
  • این کارت ها قابلیت اتصال به حساب بانکی را دارند و از نوع دبیت کارت می باشند.
  • نام صاحب کارت بر روی آن درج می شود.
  • اعتبار کارت می تواند دو ساله یا بیشتر باشد.
  • این کارت ها در سه مدل استاندارد، گلد و پلاتینیوم ارائه می شوند و هرکدام دارای ویژگی ها و قابلیت های به خصوصی نیز می باشند.
مستر کارت
هزینه ی خرید هریک از انواع مستر کارت ها با یکدیگر متفاوت می باشند و قیمت آن ها با دیگر فرق دارد. با این حال نکته ای قابل ذکر است و برای این که شما بتوانید برای پرداخت های ارزی بین المللی خود از این کارت های اعتباری استفاده نمائید حتما باید در یکی از بانک های خارج از ایران، حساب معتبری داشته باشید. پس با توجه به موضوعی که ذکر گردید برای خرید مستر کارت مورد نظر خود باید حتما یک هزینه ی منطقی و معقول را در نظر داشته باشید. برای صدور مستر کارت به صورت فیزیکی نیاز به پرداخت هزینه ای حدود 245 تا 500 دلار می باشد و این هزینه برای انواع مستر کارت ها در نظر گرفته می شود. پس در واقع کلمه ی خرید مستر کارت ارزان بدین معنا نیست که شما می توانید مستر کارتی خریداری کنید که دارای هزینه ی خیلی پایینی است و با ارزان ترین قیمت کارت های اعتباری فیزیکی را تهیه نمائید. البته موضوعی قابل ذکر است و آن این است در صورتی که قصد سفر به کشورهای خارجی نداشته باشید و تنها بخواهید با استفاده از همین مستر کارت ها از طریق سایت های خارجی و بین المللی خرید خود را انجام دهید آنگاه می توانید به جای خرید مستر کارت ارزان، مستر کارت هایی را تهیه نمائید که به صورت مجازی هستند. حال شاید این سوال را داشته باشید که چگونه می توان مسترکارت های معتبر را به ارزان ترین حالت ممکن تهیه کنیم؟مستر کارت های مجازی در واقع کارایی همان مستر کارت های معمولی را دارند با این تفاوت که خصویت فیزیکی ندارند و حتی قابل شارژ شدن هم می باشند و البته این نکته را خاطر نشان می کنیم که زمان استفاده از این کارت ها محدود می باشد و همچنین می توانید میزان محدوده ی خاصی از مبلغ مورد نظرتان را در آن شارژ نمائید. در واقع میزان هزینه ی قابل شارژ برای این مستر کارت ها حدود 25 تا 500 دلار می باشد و بیشتر از این ظرفیت شارژ نخواهند داشت، همچنین مدت زمان قابل استفاده از مستر کارت های مجازی حدود 3 الی 4 ماه می باشد. اما شما قادر خواهید بود توسط مستر کارت های مجازی، از طریق سایت های آنلاین خارجی مانند آمازون، علی اکسپرس، eBay و .. خرید خود را به راحتی انجام دهید. همچنین با استفاده از همین مستر کارت های مجازی قادر خواهید بود در آزمون های بین المللی، ثبت نام نمائید. هزینه ای که برای صدور مستر کارت مجازی وجود دارد بسیار کمتر از مستر کارت های فیزیکی می باشد و حدود 6 دلار می باشد و به همین دلیل است که به عنوان بهترین گزینه برای خرید مستر کارت ارزان مجازی می باشد. با این وجود این روش یکی از ارزان ترین و به صرفه ترین روش ها برای تهیه ی مستر کارت می باشد. شما همچنین می توانید توسط سایت های معتبری که در این زمینه فعالیت دارند، اقدام به ثبت نام برای خرید مستر کارت ارزان مجازی نمائید.

خرید مستر کارت مجازی قابل شارژ

امروزه نیاز به استفاده از مسترکارت های مجازی یا ویزا کارت مجازی با افزایش خرید اینترنتی از سایت های خارجی بیشتر احساس می شود، با این حال شما می توانید به راحتی با خرید مستر کارت مجازی، تراکنش های مالی خود را در بستر اینترنت انجام دهید و یا از سایت های فروشگاهی اینترنتی مختلف، خرید خود را به راحتی انجام دهید. در صورتی که شما تصمیم به خرید از یک سایت خارجی را دارید، یا قصد خرید اشتراک در سایت های مختلف مانند اکانت الکسا یا اکانت اسپاتیفای را دارید، تنها کافی است با خرید یک مستر کارت و ثبت اطلاعات آن در این سایت ها پرداخت خود را به راحتی انجام دهید. خرید مستر کارت فیزیکی دردسرها و مشکلات خودش را دارد، در حالی که شما می توانید به راحتی مستر کارت مجازی موردنیاز خود را تهیه نمائید. از همین روی قصد داریم در این مبحث شما را با معنی و مفهوم خرید مستر کارت مجازی قابل شارژ آشنا نمائیم.
خرید مستر کارت فیزیکی

خرید مستر کارت مجازی

در حقیقت مستر کارت مجازی قابل شارژ عبارتی اشتباه می باشد. مستر کارت ها به دو صورت قابل خریداری می باشند: قابل شارژ و دیگری به صورت مجازی. به بیان دیگر مستر کارت مجازی اینگونه نیست که قابل شارژ باشد و همچنین مستر کارت قابل شارژ به صورت مجازی نمی باشد. معمولا شما می توانید با خرید مستر کارت فیزیکی آن را شارژ مجدد نمائید یا وجه واریزی خود را دریافت نمائید به دلیل آن که این کارتهای اعتباری متصل به حساب می باشند.
با توجه به این که مستر کارت های مجازی قابل شارژ موجود نمی باشند بنابراین اگر قصد پرداخت ارزی از طریق سایت های مختلف مانند خرید از سایت آمازون و یا خرید از علی اکسپرس را داشته باشید چه راه حلی در این خصوص وجود دارد؟ راه حل کامل مشخص و واضح است. شما می توانید هم با خرید مستر کارت فیزیکی قابل شارژ و یا با خرید مستر کارت مجازی، پرداخت ارزی خود را در اینگونه از سایت ها انجام دهید.

مستر کارت مجازی

مستر کارت مجازی مانند مستر کارت هدیه می باشد. شما می توانید گیفت کارت ها را به دو صورت فیزیکی و یا مجازی تهیه نمائید، اما کمتر پیش می آید که کسی تصمیم به خرید مستر کارت های فیزیکی باشد. بر خلاف مستر کارت های فیزیکی برای تهیه گیفت کارت ویزا نیازی به مراجعه حضوری به شعبه بانک صادرکننده نخواهید داشت.
مستر کارت های مجازی تا مدت ۷ ماه قابل استفاده می باشند و دیگر پس از آن قابل استفاده نخواهند بود. همانگونه که در ابتدا ذکر کردیم شما می توانید به راحتی با تهیه ی یک مستر کارت مجازی از سایت های اینترنتی مانند ایبی یا آمازون، علی بابا و تم فارست خرید خود را به راحتی انجام دهید. همچنین می توانید در سایت های مختلفی که به کابران خود برای ارائه ی خدمات خود اشتراک می دهند ( مانند سایت Moz) می توان با استفاده از مسترکارت های مجازی، اشتراک یک ماهه یا چندماه نیز خریداری نمائید.
سفارش خرید مستر کارت

بهترین روش خرید و اخذ مستر کارت

به نظر شما مناسب ترین روش برای اخذ و خرید مستر کارت کدام روش می باشد؟ قابل ذکر است که با وجود تحریم های اعمال شده علیه ایران توسط آمریکا اخذ مستر کارت کمی دشوار به نظر می رسد با این حال نگرانی هایی هم در این خصوص وجود دارد. در این مبحث نیز قصد داریم مناسب ترین روش برای اخذ مستر کارت را به صورت دقیق مورد بررسی قرار دهیم.
خرید مستر کارت

بهترین روش خرید و اخذ مستر کارت

کسانی که تصمیم به اخذ و خرید مستر کارت دارند در این مورد باید کمی زمان بگذارند تا بتوانند این کار را انجام دهند و همچنین روش هایی که برای اخذ مستر کارت وجود دارد را به صورت دقیق بررسی نمایند. یکی از راه حل هایی که برای اخذ مستر کارت وجود دارد آن است که برای گرفتن آن به بانک های خصوصی مراجعه نمائید. انجام این روش امکان دارد به نظر ساده بیاید اما در واقع به گونه ی دیگری می باشد.
در نظر داشته باشید این بانک ها برای ارائه ی مستر کارت به مشتریان خود، شرایطی را پیش پای او خواهند گذاشت که گاه به گونه ای دشوار است که می تواند حتی فرد را از انجام این کار باز دارد. به طور مثال یکی از شروطی که برای دریافت مستر کارت وجود دارد آن است که فرد باید در آن بانک سپرده ای با موجودی حداقل 50 میلیون تومان نیز داشته باشد که سپرده ی او باید به صورت بلند مدت باشد که چنین شرطی برای هرکسی مناسب نمی باشد و یا حتی راهی معقولانه به نظر نخواهد آمد. پس در اینجا سوال پیش می آید که برای اخذ و خرید مستر کارت چه کاری باید انجام داد؟ راه دیگری هم وجود دارد و ان این است که شما می توانید با مراجعه به شرکت های ارائه دهنده ی خدمات خصوصی برای دریافت مستر کارت خود اقدام نمائید اما نکته اینجاست با وجود آنکه این مراکز کم نیستند پس چگونه باید این کار را انجام دهیم؟
بهترین روش اخذ مستر کارت

بهترین روش اخذ مستر کارت

در کل دو روش اصلی برای کسانی که تصمیم به اخذ ویزا کارت توسط شرکت های خصوصی دارند وجود خواهد داشت. روش اول این است که می توانید آگهی های اینترنتی را مورد بررسی قرار دهید بهتر است این آگهی ها را به صورت دقیق دنبال نمائید و دومین روش آن است که از غرفه های رسمی استفاده نمائید، این غرفه ها در بعضی از مراکزی که این خدمات را ارائه می دهند وجود خواهد داشت البته در شهرهای بزرگ. در این غرفه ها تعدادی از افراد مجرب و متخصص که در این زمینه مشغول به فعالیت می باشند خدماتی را در خصوص ارائه مستر کارت به شهروندان ارائه خواهند داد. در صورتی که تصمیم به خرید مستر کارت دارید در ابتدا با مراجعه به چنین مراکزی باید از معتبر بودن آن مطمئن گردید، این مراکز می توانند خدماتی از جمله صدور و شارژ مستر کارت را به مشتریان خود ارائه دهند.
چگونگی ارائه ی خدمات در چنین شرکت های خصوصی که در زمینه ی اخذ ویزا کارت و مستر کارت مشغول به فعالیت می باشند بدین صورت می باشد که این مراکز برای فروش مستر کارت از شعباتی که به ایران نزدیک ترمی باشند استفاده می کنند، شعبه های موجود در کشورهایی مانند عمان، آذربایجان، امارات و گرجستان نیز بهترین گزینه در این خصوص می باشد. البته می توان از شعبه های کشورهای اروپایی مانند بلغارستان و لهستان در این حوزه استفاده کرد.
مدارک لازم برای اخذ مستر کارت

بهترین روش اخذ مستر کارتمدارک لازم برای اخذ مستر کارت

در همان نخست این مورد قابل ذکر است در صورتی که تصمیم به اخذ مستر کارت توسط همین شرکت های خصوصی دارید، باید فرم مربوطه را تکمیل نمائید. هر شرکت برای ارائه ی چنین خدماتی سایت مخصوص به خود را دارد که با مراجعه به این سایت ها می توانید فرم مربوطه را تکمیل نمائید، آنگاه باید کارت ملی و همچنین پاسپورت خود را به این مراکز ارائه دهید. همچنین باید هزینه هزینه های مربوطه را پرداخت نمائید.
می دانیم که ارائه ی ویزا کارت به دو صورت مجازی و فیزیکی امکان پذیر می باشد. در صورتی که تصمیم به دریافت ویزا کارت یا مستر کارت داشته باشید می توانید به صورت آنی آن را دریافت نمائید اما اگر تصمیم به اخذ مستر کارت به صورت فیزیکی دارید باید حدود 10 دقیقه یا یک ربع منتظر بمانید تا کارت شما صادر گردد.
پس از آن که کارت خود را دریافت نمودید می توانید به راحتی کارت خود را دوباره از طریق همان سایت مرجع شارژ نمائید. شما می توانید کارت های دبیت خود را مانند مستر کارت یا ویزا کارت خود را به راحتی شارژ کرده که انجام این کار توسط همان موسسه صادر کننده کارت و همچنین صرافی و حوالی سوییفت نیز امکان پذیر می باشد.