بهترین مادربردهای ماینینگ در سال 2020

1400/03/26

اگر قصد استخراج ارزهای دیجیتال توسط کارت گرافیک را دارید به یک سیستم با مادربرد قوی نیاز داریدکه بتواند از چند کارت گرافیک پشتیبانی کند. این روزها بسیاری از شرکت‌های تولیدسخت افزار در دنیا اقدام به تولید این نوع از مادربردها می‌کنند.

لیبرا (Libra) ارز دیجیتال فیسبوک

1400/03/26

در اواسط ماه ژوئن 2019، فیسبوک خبر از ورود خود به دنیای ارزهای دیجیتال داد و به طور رسمی اعلام کرد که "لیبرا" را ساخته و به زودی به دنیای ارزهای دیجیتال عرضه خواهد کرد. این پروژه می‌تواند تغییر بزرگی در روند بانکداری جهانی ایجاد کند.

آموزش خرید تتر از صرافی کوینکس

1400/02/29
سرمایه گذاری در ابزارهای جدید برای کمک به مردم در درک و کشف ارزهای رمزپایه از قبیل خرید تتر، خرید بیت کوین و ... صفحاتی را راه اندازی کردیم و همچنین آموزش خرید تتر از صرافی کوینکس ارائه می دهیم.

معرفی صرافی Bitstamp

1400/02/14

بیت‌استمپ یک صرافی برای تبدیل ارزهای دیجیتال و ارزهای فیات به یکدیگر است. در این صرافی می‌توان ارزهای دلار و یورو را به بیت‌کوین , لیتیوم ، اتریوم و ریپل تبدیل کرد

آموزش خرید تتر از بایننس

1400/02/13

برای خرید تتر از صرافی ارز دیجیتال بایینس مراحل زیر را گام به گام انجام دهید .

تراست ولت چیست؟

1400/01/30

از آنجا که افراد بیشتری از ارزهای رمزپایه و برنامه های غیرمتمرکز استفاده می کنند ، داشتن یک روش ساده و قوی برای دسترسی به آنها مهمتر از هر زمان دیگری است. چه به سرمایه گذاری ، پرداخت علاقه مند باشید ، داشتن بسیاری از راه حل ها برای فعالیت های مختلف می تواند بسیار ناخوشایند باشد. در اینجا بسته ها در استفاده آسان مانند Trust Wallet می توانند به شما کمک کنند.

بهترین ارزهای دیجیتال برای سرمایه‌گذاری در سال ۲۰۲۱

1400/01/08

قصد دارید در سال 2021 در ارزهای رمزپایه سرمایه گذاری کنید؟ آیا میخواهید از روند رمزنگاری جلوتر باشید؟ ما با راهنمای کامل خود برای 10 ارز رمزپایهبرتر برای سرمایه گذاری در سال 2021 کار ساده ای را انجام داده ایم.

معرفی صرافی کوینکس

1399/10/16

کوینکس صرافی ارائه دهنده خدمات جهانی و حرفه ای مبادله  ارزهای دیجیتال در دسامبر 2017  تاسیس شد. تیم تشکیل شده ی کوینکس شامل شرکت های اینترنتی و مالی هستند 

پیش بینی قیمت بیت کوین در سال 2021

1399/10/14

قیمت بیت کوین درطول 12 ماه بیش از 300 درصد رشد یافته است و در میان علاقه موسسات جدید و چشم انداز تصویب جریان اصلی گسترده ، از اوج سال 2017 خود عبور کرده است.

اقتصاد دیجیتال چیست؟

1399/10/03

جهانی که ما می دانیم به طور مداوم است و تغییر می کند، و یکی از محرک های اساسی تحول دیجیتال است. اقتصاد جهانی نیز در حال تحول دیجیتالی است و این اتفاق با سرعت سرسام آور رخ می دهد. بنابراین ، اقتصاد دیجیتال چیست؟ 

پادش بلاک (Block Reward) چیست؟

1399/09/09

شبکه بلاک چین بستر بسیار مناسبی برای ارزهای دیجیتالی غیر متمرکز می باشد که توسط آن می توان تراکنش های مختلفی را مورد تأیید قرار داد و همچنین با توجه به ساختاری که دارد از لحاظ امنیت در شبکه بسیار مناسب می باشد. در شبکه های بلاک چینی نیاز به افرادی وجود دارد ک مشارکتی در اعتبار سنجی و ساخت بلاک تراکنشی داشته باشند.

دیفای (DeFi) چیست؟

1399/08/23

دیفای یک مفهوم کلی از سرمایه گذاری می باشد که به صورت غیرمتمرکز می باشد و توسط آن خدمات گوناگون مالی به ویژه در شبکه های بلاک چین عمومی امکان پذیر خواهد بود که این خدمات مالی می تواند شامل بیت کوین و اتریوم باشد.

ساتوشی چیست؟

1399/08/02

پول هایی که امروزه در دنیا رواج بسیاری پیدا کرده اند و مورد استفاده قرار میگیرند غالبا واحد کوچک تری دارند که همین مورد موجب می شود تا بتوانید به راحتی مقادیر کوچک تر چنین پول هایی را مورد محاسبه قرار دهید.

استخر استخراج چیست

1399/07/26

هرکدام از ارزهای دیجیتالی دارای مراحل مختلفی برای استخراج می باشند که این بسته به نوع ارز دیجیتال خواهد داشت. به طور مثال در صورتی که خرید بیت کوین خود را از صرافی خاصی انجام دهید آنگاه بسته به آن که چه مدل دستگاهی را برای ماینینگ انتخاب می نمائید و همچنین آماده نمودن تجهیزات لازم برای استخراج می توانید جزئی از مراحل استخراج یا همان ماینینگ را انجام دهید.

آموزش تنظیمات پرفکت مانی

1399/07/16

پرفکت مانی یک نوع سیستم مالی می باشد که در بستر اینترنت به صورت جهانی مورد استفاده قرار می گیرد و به عنوان یک بانک اینترنتی  مورد استفاده قرار خواهد گرفت. سیستم پرفکت مانی به گونه ای می باشد که حتی کاربران ایرانی می توانند از مزیت های آن برخوردار باشند 

بزرگ ترین سرقت تاریخ بیت کوین

1399/07/09

صرافی ژاپنی Mt.Gox جزء عظیم ترین صرافی های بیت کوین در سال 2014 به شمار می رفت و به گونه ای بود که درصد زیادی از معاملات انجام شده بیت کوین در این صرافی انجام میشده است و شهرت جهانی داشته است.

شاردینگ (Sharding) چیست

1399/06/20

در بلاک چین ها مشکلاتی به نام مقیاس پذیری وجود دارد، اما برای بهبود و برطرف سازی چنین مشکلاتی راه کارهایی ارائه گردید که به آن شاردینگ و لایتنینگ گفته می شود.

مقایسه بیت کوین و اتریوم

1399/06/16

رقابت بیت کوین با اتریوم، به نظر شما کدام یک از این ارزهای دیجیتالی سیاست مالی بهتری دارد؟ بیت کوین و اتریوم هرکدام نوعی از ارز دیجیتالی می باشند که جایگاه خاصی در بازار دیجیتالی پیدا کرده اند 

نحوه وریفای کردن اکانت پرفکت مانی

1399/06/15

در این مبحث قصد داریم چگونگی تایید حساب پرفکت مانی را به شما به صورت کامل آموزش دهیم. پس اگر تا به امروز تصمیم به خرید پرفکت مانی نداشته اید و یا هنوز اقدامی نکرده اید می توانید این مقاله را مطالعه نمائید و آنگاه حساب پرفکت مانی خود را وریفای نمائید.

راههای استخراج اتریوم

1399/06/04

یکی از شناخته شده ترین ارزهای دیجیتال که در ردیف دوم ارزهای دیجیتالی برتر دنیا قرار گرفته است و امروزه مورد استفاده قرار میگیرد، اتریوم می باشد به گونه ای که به آن ملکه ارز دیجیتال هم گفته می شود.

بلاک چین و کسب کار

1399/05/22

بلاک چین فناوری می باشد که از آن در دنیای ارز دیجیتال استفاده می شود و با ظهور بیت کوین شکل گرفت و امروزه کاربردهای بسیاری پیدا کرده است و هرروزه گسترده تر می شود.


چگونه تتر خریداری کنم؟

1399/05/13

انجام چنین کاری کاملا سلیقه ای می باشد و هرکس می تواند طبق روش های مختلفی تتر مورد نظر خود را خریداری نماید و با توجه به راهی که قرار است پیش برود، تتر بخرد. اما خوب بهتر است بدانید امروزه بسیاری از کاربران ایرانی برای خرید تتر از سایت های ایرانی یا همان صرافی های ایرانی استفاده می کنند.

آموزش ساخت کیف پول کاغذی بیت کوین

1399/05/08

عده ی بسیاری از مردم پس از خرید بیت کوین به دنبال راه حلی هستند تا بتوانند از آن به خوبی نگهداری کنند و سرمایه ی خود را حفظ نمایند. آیا تا به حال نام کیف پول کاغذی را شنیده اید؟ یا درباره ی آن چیزی می دانید؟

وب مانی چیست

1399/05/02

مدلی از سیستم پرداخت الکترونیکی سریع وجود دارد که وب مانی نام دارد و از آن می توان برای تراکنش های مختلف مالی استفاده کرد. در چنین روش پرداخت الکترونیکی نیاز به هیچگونه کارت بانکی یا حتی حساب بانکی نخواهید داشت و از آن جهت به آن سریع گفته می شود که می توان در کوتاه ترین زمان ممکن تراکنش مالی خود را انجام دهید.

چرا سرمایه گذاری روی ارزهای دیجیتال لازم هست؟

1399/04/21

به چه دلیل باید روی ارزهای دیجیتالی سرمایه گذاری انجام دهیم؟ چرا این روزها خرید بیت کوین یا خرید تتر اینقدر قابل اهمیت شده است؟

دوج کوین چیست؟

1399/04/17

دوج کوین (Dogecoin) یک نوع دیگر از ارزدیجیتالی می باشد که فناوری آن براساس بلاک چین می باشد و واحد اختصاری آن DOGE می باشد. ساخت این ارز دیجیتالی براساس هدف خاصی نبوده است و تنها برای شوخی ایجاد شده بود

اصطلاح تله گاوی چیست

1399/04/14

تله گاوی یک گزارش اشتباه درباره روند نزولی ارزش یک دارایی است. اصطلاح تله‌ گاوی در ارزهای دیجیتال ب عنوان مثال بیت کوین به معنی دادن یک سیگنال غلط در هنگام نزول ارزش ارز دیجیتال است؛ این تله معامله‌گران را متقاعد میکند

چگونه امنیت ارزهای دیجیتال خود را تامین کنیم

1399/04/13

یکی از مهم ترین چالش ها در خصوص خرید و فروش بیت کوین و ارزهای دیجیتالی مختلف، امنیت آن می باشد. هر شخصی در کریپتو دارای بانک مختص به خود می باشد و مسئولیت بالایی در برابر حفاظت از دارایی خود دارد.

بیت‌کوین چگونه کار می‌کند؟

1399/04/08

سیستم ‌های زیادی وجود دارند که هر روز با آنها در ارتباط هستیم اما شاید نحوه‌ی کارکرد آن را ندانیم. اینترنت یکی از همین سیستم‌ ها است. خیلی از ما نمی‌دانیم که اینترنت چگونه کار می‌کند اما استفاده از آن را بلدیم. شبکه‌ی بیت کوین هم همین گونه است. شما برای اینکه بتوانید اقدام به خرید و فروش بیت‌کوین کنید.

آشنایی با سرمایه گزاران برتر حوزه ارز دیجیتال

1399/04/06

اگر شما سال 2009 تعداد 10 بیت‌کوین با ارزشی کمتر از 8 دلار خریده بودید، در حال حاضر، نزدیک به 100 هزار دلار سرمایه‌ داشتید. سودی که از آن صحبت می‌کنیم اگرچه وسوسه کننده است، اما به راحتی به دست نمی‌آید.

احراز هویت دوعاملی (2FA) چیست؟

1399/04/04

روش تایید دو عاملی، برای حفظ امنیت بیشتر کاربران از خطر دستبرد به اطلاعات یا دارایی های ارز دیجیتال نظیر بیت کوین و تتر و اتریوم و ..  به کار گرفته شد. 

مفهوم بلاک در بلاک‌چین چیست

1399/04/02

بلاک‌چین به عنوان فناوری جدید این روزهای دنیای IT تاثیر چشمگیری در به وجود آمدن پدیده‌هایی مثل اینترنت اشیا و سیستم‌های پرداخت برون مرزی داشته است. بلاک‌چین را می‌توان زنجیره ای از بلوک‌های به هم پیوسته دانست

مقایسه بیت‌کوین با دیگر ارزهای دیجیتال

1399/04/01

کریپتوکارنسی‌ها ارزهای مجازی هستند که مستقل از نهادهای دولتی و غیر دولتی، فعالیت می‌کنند. شروع ارزهای دیجیتال با تولد بیت‌کوین در سال 2009 کلید خورد و پس از آن ارزهای دیجیتال دیگری به بازار عرضه شد که هرکدام ویژگی‌های خاص خود را داراست.

کاردانو چیست

1399/03/31

کاردانو(Cardano) یک شبکه بر پایه بلاک‌چین است که ارز دیجیتال آن ADA نام دارد. کاردانو در سال 2015 توسط چارلز هاسکینسون (Charles Hoskinson) یکی از بنیانگذاران اتریوم، تاسیس شد

استلار چیست

1399/03/30

استلار یک شبکه‌ی همتا به همتا است که مانند بیت‌کوین،روی سیستمی غیرمتمرکز کار می‌کند. استلار از نظر ماهیتی بسیار شبیه به ریپل است ومی‌توان استلار را شاخه‌ای (فورک) از ریپل دانست

فناوری بلاک چین چگونه کار می‌کند؟

1399/03/28

در سال‌های اخیر با قدرت گرفتن دنیای ارزهای دیجیتال، فناوری نوپایی به نام "بلاک‌چین" نیز بر سر زبان‌ها افتاده است. قدرت این تکنولوژی، اولین بار پس از صعود ارزش بیت‌کوین در سال 2017 به معرض نمایش درآمد و شرکت‌های بزرگ را به تحقیق در این باره و استفاده از آن ترغیب کرد و درهای جدیدی به روی فناوری اطلاعات گشود.

پول مجازی چیست؟

1399/03/26

در سال‌های اخیر واژه‌هایی مثل ارز دیجیتال، بیت‌کوین ، تتر، کریپتو، زیاد از رسانه‌ها، به‌خصوص رسانه‌های اجتماعی به گوش خورده است. شاید تا به حال برایتان سوالاتی در این زمینه ایجاد شده باشد. سوالاتی از قبیل این‌که: پول مجازی چیست؟ چطور می‌توان آن را به دست آورد؟ آیا پول دیجیتال قابل تبدیل به پول واقعی هست؟ یا خیر؟

غول‌های فناوری در دنیای بلاک‌چین

1399/03/25

رشد چشم‌گیر بیت‌کوین در سال 2017، باعث شد که شرکت‌های مطرح در زمینه تکنولوژی توجه ویژه‌ای به فناوری بلاک‌چین کنند. بلاک‌چین که علت اصلی رشد بی سابقه‌ی بیت‌کوین و توسعه‌ی سیستم‌های پرداخت متن‌باز شده بود از نظر کارشناسان، می‌تواند آینده‌ی تکنولوژی دنیا را رقم بزند.

آموزش معامله و ترید در بیتمکس (Bitmex)

1399/03/23

بیتمکس یک پلتفرم معاملاتی همتا به همتا است که در سال 2014 در کشور هنگ‌کنگ تاسیس شد. بیتمکس در حال حاضر بزرگترین پلتفرم معاملاتی بیت‌کوین، از نظر حجم معاملات است و تریدرهای زیادی از سراسر دنیا معاملات خود را در بیتمکس انجام می‌دهند.

آینده‌ی بلاک چین چگونه خواهد بود

1399/03/21

در مارس 2010 بیت کو‌ین ارزشی کمتر از یک پنی داشت در حالی که یک دهه بعد ارزش آن به 20000 دلار رسید و سرمایه‌گذاران اولیه آن را به میلیونرهای عصر جدید تبدیل کرد. خیلی ها این جهش بزرگ را ثمره‌ی فناوری جدید "بلاک‌چین" می‌دانند. 

مزایای استفاده از پرفکت مانی

1399/03/18

در سال‌های اخیر به علت تحریم‌های مالی و بانکی که علیه ایران صادر شد، استفاده از سیستم پرفکت مانی به عنوان تسهیل کننده‌ی تراکنش‌های مالی در سطح بین المللی، بسیار توسعه داشته است. پرفکت مانی را می‌توان یکی از راه‌های اصلی شرکت‌ها و تُجار ایرانی برای مبادلات مالی خود دانست.

مزایا و معایب بیت‌کوین

1399/03/17

با اینکه حدود 11 سال از اولین روزهای معرفی بیت‌کوین می‌گذرد، هنوز هم این ارز را به عنوان پادشاه ارزهای دیجیتال می‌شناسند. ارزهای دیجیتال بی‌شماری پس از بیت‌کوین به دنیای کریپتوها معرفی شد، اما هیچکدام نتوانست به قدرت و محبوبیت بیت‌کوین برسد. 

معرفی کامل ارز دیجیتال ریپل

1399/03/16

علاقه‌مندان به دنیای رمزارزها حتما بارها اسم ریپل را به عنوان یک ارز دیجیتال شنیده‌اند؛ اما ریپل تنها یک ارز دیجیتال نیست. ریپل در اصل نام شرکتی است که در حوزه‌ی نقل و انتقال پول بین موسسات مالی و بانک‌ها فعالیت می‌کند و هدف آن توسعه‌ی ارتباطات مالی برون مرزی ست.

معرفی کامل پرفکت مانی

1399/03/16

پرفکت مانی یک سیستم انتقال مالی در سطح بین‌المللی است که با وجود تحریم‌ها همچنان به کاربران ایرانی خدمات ارائه می‌دهد. استفاده از این سیستم به شما کمک می‌کند با انتقال پول به بیرون از مرزها بتوانید خریدهای خود را از سایت‌های خارجی انجام دهید.


معرفی 6 نوع آلت کوین برتر حوزه ارز دیجیتال

1399/03/13

سال 2017 را می توان به عنوان سال طلایی برای ارز دیجیتالی دانست، و آن دوران جزء سودآورترین سالی بوده است که نصیب پروژه های مختلف شده است. سال 2017 سالی بوده است که توجه عده ی بسیاری به فضای کریپتو جلب شد و همچنین سرمایه گذاری هایی هم در این خصوص داشته اند. 

معرفی کامل تتر

1399/03/10

پروژه تتر در ژانویه 2015 کار خود را با عرضه‌ی دو توکن دلار تتر (USDT) و یورو تتر(EURT) آغاز کرد. تتر یک ارز دیجیتال با ثبات یا استیبل کوین است که برای ایجاد ثبات در بازار رمزارزها، شروع به فعالیت کرد. هر "دلار تتر" معادل یک دلار و هر "یورو تتر" ارزشی معادل یک یورو دارد.

معرفی صرافی Binance

1399/03/07

بایننس(Binance) یک  صرافی‌ ارزهای دیجیتال است که در سال 2017 توسط چانگ ‌پنگ‌ ژائو (Changpeng Zhao) پایه‌گذاری شد.در این صرافی، فقط معاملات مربوط به ارزهای دیجیتال انجام می‌شود یعنی شما در صورت ثبت نام، قادر خواهید بود ارز دیجیتال خود را به دیگر توکن‌های موجود تبدیل کنید.

معرفی صرافی Bitfinex

1399/03/03

بیت فاینکس به یونانی بیت فینکس گفته می شود و یکی دیگر از صرافی ها و تجارتخانه هایی در بین 4 صرافی در دنیا می باشد که در حوزه مبادله ارز دیجیتال فعالیت می کند و توانسته است در این زمینه جایگاه ویژه ای را پیدا کند.

بهترین استخرهای استخراج بیت کوین در سال 2020

1399/03/02

شاید اصطلاح استخر استخراج بیت کوین به تازگی به گوشتان خورده باشد و تمایل داشته باشید برای خودتان یک کسب و کار راه بیاندازید و درآمد دلاری داشته باشید. و یا شاید هم مدت ها است که با بیت کوین کارمی کنید و صاحب فارم هستید و الان به دنبال کسب سود بیشتر از استخرهای استخراج بیتکوین می باشید.