خرید و فروش وب مانی

خرید وب مانی
سیستم های مختلفی به منظور پرداخت الکترونیکی مورد استفاده قرار میگیرد که یکی از آن ها وب مانی می باشد، این سیستم سرعت بسیار بالایی دارد، که شما قادر خواهید بود توسط آن بسیاری از تراکنش های مالی خود را به راحتی انجام دهید و همچنین می توانید این کار را در زمان بسیار کمی انجام دهید.
در نظر داشته باشید با استفاده از وب مانی شما نیازی به هیچگونه حساب بانکی یا حتی کارت اعتباری نخواهید داشت. تراکنشی که توسط سیستم الکترونیکی وب مانی انجام می شود کاملا مطمئن و غیر قابل شناسایی نیز می باشد و همچنین غیر قابل بازگشت هم می باشد.
توسط حساب وب مانی بسیاری از کاربران قادر خواهند بود تا خدمات خود را به صورت کسب و کار آنلاین به مردم ارائه دهند و آن را به صورت جهانی به فروش برسانند. همچنین افراد هم قادر خواهند بود تا کالاهای مورد نیاز خود و خدمات خود را از پذیرندگان وب مانی تهیه نمایند.

با استفاده از وب مانی، انتقال مبالغی به صورت آنلاین در بستر الکترونیک امکان پذیر خواهد بود. خدماتی که شرکت وب مانی ارائه می دهد به گونه ای مشابه با خدماتی می باشد که شرکت پی پل (Paypal) ارائه می دهد. از ارزهای الکترونیکی دیگر میتوان به پرفکت مانی اشاره کرد . که میتوانید برای خرید پرفکت مانی از وب سایت بیت مهر استفاده کنید.

خرید وب مانی
می توان گفت تا به اینجا وب مانی موفق شده است به 29 میلیون کاربر اینترنتی در سطح جهان خدمات بدهد و همچنین به منظور فعالیت های خود در قاره اروپا توانسته است استانداردهای اتحادیه اروپا را کسب نماید که همین عامل نیز موجب شده است انتظار کاربران اروپایی بیشتر شود و همچنین میزان تقاضا برای وب مانی هم بیشتر شود. در واقع اگر بخواهیم سیستم پرداخت الکترونیکی وب مانی را با دیگر ارزهای الکترونیکی مقایسه نمائیم به جهاتی بهتر از آن ها و حتی تکامل یافته تر نیز می باشد، پس در این صورت می تواند انعطاف پذیری بهتری از خود نشان دهد و کاملا مناسب به جهت استفاده برای تراکنش های مختلف و خدمات دهی به مشتریان خواهد بود.
سیستم پرداخت الکترونیکی وب مانی مدیریت شده توسط موسسه ای می باشد که تابع قوانین جمهوری فدرال روسیه می باشد و این نکته هم قابل ذکر است که تحریم های اعمال شده بر روی کاربران ایرانی توسط وب مانی انجام نخواهد شد که همین مورد موجب شده است تا بسیاری از کاربران ایرانی بتوانند فعالیت های مالی خود را در سطح جهانی و در بستر اینترنت آغاز نمایند.

کاربردهای اصلی وب مانی

سیستم پرداخت الکترونیکی وب مانی کاربردهای مختلفی و از آن استفاده های بسیاری می شود اما بیشتر به دو منظور مورد استفاده قرار خواهد گرفت که بیشتر برای خرید از فروشگاه های اینترنتی می باشد و همچنین برای شارژ نمودن حساب اینترنتی مورد استفاده قرار خواهد گرفت. وب سرویس های مختلفی هستند که در زمینه ی خدمات دهی به مشتریان فعالیت می کنند و حجم بسیار زیادی از خریدهای اینترنتی را از خارج از کشور به خود اختصاص خواهند داد.
وب مانی
در صورتی که به تازگی وارد دنیای سیستم پرداخت الکترونیکی وب مانی شده اید و قصد دارید تا برای نخستین بار از آن استفاده نمائید، می توانید یک حساب مینی در وب مانی برای خود ایجاد نمائید. در صورتی که شما یک حساب مینی در وب مانی برای خود افتتاح نمائید می توانید یک کیف پول برای خود ایجاد کرده و آنگاه با استفاده از شناسه ای که در اختیار خواهید داشت قادر خواهید بود تا برای انتقال یا واریز پول خود از آن استفاده نمائید.
پس از آن که حساب وب مانی ایجاد کردید که طبق آموزشی که خواهید دید می توانید یک حساب مینی داشته باشید، سطح پاسپورت شما به صورت الیاس خواهد بود که مدیریت آن از طریق سرویس دهنده ی وب مانی در اختیار شما خواهد بود.
همچنین شما این امکان را خواهید داشت که نرم افزار مربوط به وب مانی را دانلود کرده و از آن استفاده نمائید و حتی برای آن که بخواهید حساب خود را به کلاسیک تبدیل نمائید می توانید از نسخه ویندوز استفاده نمائید و برای تبدیل آن به لایت می توانید از سیستم عامل های دیگری غیر از ویندوز استفاده نمائید.
حساب های الکترونیکی که به صورت کلاسیک یا مینی می باشد تفاوت هایی را با هم دارند که یکی از تفاوت های عمده ی آن امنیت آن نیز می باشد. نسخه کلاسیک که برای حساب وب مانی در اختیار کاربران قرار گرفته است دارای آپشن های مختلف امنیتی می باشد که در حساب مینی چنین گزینه هایی وجود ندارد.
برای آن که بتوانید از حساب کلاسیک استفاده نمائید بهتر است در این خصوص آموزش بیشتری ببینید تا به خوبی نحوه ی استفاده از آن را یاد بگیرید. همچنین این احتمال هم وجود دارد که به علت وجود مشکل های متعدد در اینترنت و یا دریافت هایی که در sms پیش می آید، سرویس کلاسیک دچار اختلالاتی شود. در کل ما به شما پیشنهاد خواهیم کرد تا حتی برای شروع کار خود از حساب وب مانی مینی استفاده نمائید.

کارمزد وب مانی

سیستم پرداخت الکترونیکی وب مانی به ازای هر گونه تراکنشی که کاربران توسط این سرویس دهنده خواهند داشت حدود 0.8 کارمزد نیز از مبلغ پرداختی کسر خواهد کرد. اما می توان این میزان مبلغ تعیین شده و مشخص می باشد و از 50 دلار تجاوز نخواهد کرد.
در شرایط متفاوتی هم کارمزد سرویس وب مانی به صفر می رسد که این شرایط عبارتند از:
بین کیف پول های یک نوع با WM-identifier یکسان بین کیف پول های یکسان با WebMoney Passport یکسان ( این شرط برای کاربرانی می باشد که سطح پاسپورت آن ها بالاتر Intial باشد.) پرداخت های WMV که میزان آن از 500 واحد کمتر نباشد.