تراست ولت چیست؟

1400/01/30

از آنجا که افراد بیشتری از ارزهای رمزپایه و برنامه های غیرمتمرکزاستفاده می کنند ، داشتن یک روش ساده و قوی برای دسترسی به آنها مهمتر از هر زماندیگری است. چه به سرمایه گذاری ، پرداخت علاقه مند باشید ، داشتن بسیاری از راه حلها برای فعالیت های مختلف می تواند بسیار ناخوشایند باشد. در اینجا بسته ها در استفادهآسان مانند Trust Wallet می توانند به شما کمک کنند.

برخلاف بازارهای مالی سنتی ، دنیای رمزنگاری هرگز نمی خوابد. طبیعتناپایدارتر ، شرایط می تواند با افت یک سکه تغییر کند ، بنابراین مهم است که بهطور مداوم به وجوه خود دسترسی داشته باشیدTrust Wallet به شما یک برنامه ساده تلفن همراه برایمدیریت رمزها و سکه ها می دهد و به شما امکان می دهد همزمان کلیدهای خصوصی خود راکاملاً کنترل کنید. با اعتماد ، می توانید اکثر قریب به اتفاق توکن ها را با پروژههای بیشتر و بلاکچین هایی که به طور مداوم پذیرفته اند ، در بازار ذخیره کنید. Trust’s Universal Wallet (یا کیف پولچند سکه ای) به شما امکان می دهد یک نسخه پشتیبان برای همه دارایی های خود داشتهباشید که مدیریت کیف پول را ساده می کند. و البته ، اعتماد با مبادلات غیرمتمرکزعالی عمل می کند.

Trust Wallet شامل یک مرورگر داخلی Web3 است که به شما امکان می دهد DApp های اینترنت غیرمتمرکز را به صورت یکپارچهو ایمن جستجو کنید. از آنجایی که بلاکچین یک فناوری جدید و پیچیده است ، می توانیدبه Trust DApp Marketplace اعتمادکنید تا راهنمای شما در این زمینه باشد. این مکانی برای برنامه های غیرمتمرکز استکه از نظر کیفیت و استانداردهای امنیتی دقیق مطابقت دارند و برای انجام در بالاترینسطح بهینه شده اند.

کیف پول ارز دیجیتال


Trust wallet (کیفپول اعتماد) چه ویژگی هایی دارد؟

- یک کیف پول غیرمتمرکز ، کلیدهای کیف پولارز رمزنگاری شده خود را در دست دارید.

- کیف پول کنترل شده توسط کاربر ، فقط کاربرمی تواند بودجه خود را کنترل کند.

- برخلاف کیف پول های متمرکز به DAppsدسترسی دارد.

- هیچ اطلاعات شخصی را نگه نمی دارد.

- هدف اصلی دسترسی بیشتر به رمزنگاری است.

wallet (کیف پول اعتماد) چگونه کار می کند؟

کیف پول اعتماد به عنوان پلیعمل می کند که از طریق گره های آنها به بلاکچین های جداگانه متصل می شود. هر بلاکچینمجموعه آدرسهای خاص خود را دارد. این آدرس ها محلی است که Crypto964 در آن ذخیره شده است.

کیف پول تراست ولت ارز دیجیتال

چه کسی بنیانگذار رمز Trust wallet است؟

تراست ولت توسط ویکتور رادچنکو در سال 2017 تاسیس شد. مستقردر مانتین ویو ، کالیفرنیا ، رادچنکو قبلاً در چندین شرکت فناوری نقش توسعه ومهندسی داشت و همچنین در سال 2013 با همکاری شرکت Trucker Path همکاری کرد -شرکتی که یکی از محبوب ترین برنامه ها برای کامیون داران و شرکت های لجستیکی.

رادچنکو وقتی متوجه شد که "فروشگاه های برنامه هیچ کیفپول منبع باز برای نشانه های Ethereum و ERC20 ندارند" توجه خود را به صنعت کیف پول ارزهای رمزپایه معطوف کرد.

این پلتفرم توسط بایننس در جولای 2018 با مبلغی نامشخص خریداریشد ، اما رادچنکو همچنان به عنوان بخشی از تیم Binance در این سیستمعامل کار می کند. تیم کامل کیف پول اعتماد عمومی نیست ، اما شناخته شده است که بیشاز 20 نفر را تشکیل می دهد - بسیاری از آنها نقش های همپوشانی در بایننس دارند.

از کجا می توانید Tokens Wallet Token (TWT) بخرید؟

توکن تراست ولت برای خرید و تجارت در سیستم عامل های مختلف- از جمله صرافی های متمرکز و غیرمتمرکز - در دسترس است. این رمز در حال حاضر دربرابر طیف وسیعی از ارزهای رمزنگاری شده دیگر از جمله تتر،  بیت کوین و  بایننس کوین قابل معامله است.