خرید و فروش ترون

معرفی ترون

معرفی ترون

ترون یک سیستم عامل غیرمتمرکز مبتنی بر بلاکچین است که براساس ارز رمزنگاری شده بومی سیستم معروف به TRX است. ترون یک پلت فرم غیرمتمرکز برای سرگرمی و به اشتراک گذاری محتوا است که از فناوری blockchain و peer-to-peer (P2P) استفاده می کند.
شما می توانید آن را به عنوان یک رسانه اجتماعی نسل بعدی تصور کنید که در آن می توانید محتوا را با هر کسی ، در هر کجای دنیا ایجاد و به اشتراک بگذارید. Tronix واحد اساسی حساب ها در زنجیره بلوک ترون است.
خرید ترون

چه کسانی بنیانگذار ترون هستند؟

ترون توسط جاستین سان تاسیس شد که اکنون به عنوان مدیر عامل شرکت فعالیت می کند. وی که در دانشگاه پکن و دانشگاه پنسیلوانیا تحصیل کرده بود ، توسط مجموعه فوربس آسیا در سری زیر 30 برای کارآفرینان شناخته شد. وی در سال 1990 متولد شد و در گذشته با ریپل نیز ارتباط داشت و به عنوان نماینده اصلی آن در منطقه بزرگ چین خدمت می کرد.
چه چیزی ترون را منحصر به فرد می کند؟

چه چیزی ترون را منحصر به فرد می کند؟

ترون خود را به عنوان محیطی قرار دادهاست که سازندگان محتوا می توانند به طور مستقیم با مخاطبان خود ارتباط برقرارکنند. با حذف سیستم عامل های متمرکز ضرر نکنند. به نوبه خود ، این میتواند محتوا را برای مصرف کنندگان کمتر کند. با توجه به اینکه چگونه بخش سرگرمی بهطور فزاینده ای دیجیتالی می شود ، ترون می تواند در استفاده از فناوری بلاکچین دراین صنعت نقشی اساسی داشته باشد.
ترون چگونه کار می کند و با چه فناوری در ارتباط است؟

ترون چگونه کار می کند و با چه فناوری در ارتباط است؟

شبکه براساس چند اصل کار می کند ، اولین اصل این است که تمام داده های موجود در شبکه رایگان هستند و توسط یک مرجع مرکزی کنترل نمی شوند. سازندگان محتوا می توانند به عنوان پاداش برای محتوای خود ، دارایی های دیجیتال رمز TRX یا سایر نشانه هایی که توسط TRX پشتیبانی می شوند ، بدست آورند. همانطور که گفته شد ، برای سازندگان این امکان وجود دارد که سکه ها یا نشانه های خود را ایجاد کنند که می تواند در Dapp های خود در شبکه استفاده شود. این رمزهای ایجاد شده توسط رمز اصلی ترون پشتیبانی می شوند. رمز TRX خود برای دستیابی به برخی ویژگی های نرم افزار مورد استفاده قرار می گیرد. بنابراین هدف اصلی رمز، استفاده در شبکه ترون است. با این حال ، این هنوز یک ذخیره ارزش است و می تواند در صرافی ها معامله شود ، بنابراین می تواند به عنوان یک ارز مجازی نیز توصیف شود.
آیا ترون پول واقعی است ؟

آیا ترون پول واقعی است ؟

ترون می تواند مانند تتر و یا بیت کوین و سایر ارز های دیجیتال  به عنوان ذخیره ارزش ، به عنوان سرمایه گذاری یا تجارت با ارزهای دیگر مورد استفاده قرار گیرد. به همین ترتیب می توان آن را "پول واقعی" دانست. با این حال استفاده اصلی این توکن در ایجاد و تعامل با dApps در شبکه است. همچنین می توانید رمزها را قفل کنید تا پاداشی به نام "Tron Power" بدست آورید. این حق رای درمورد تصمیمات مربوط به شبکه و همچنین داشتن جایگاه بالاتر به دارنده را می دهد.

مزایای ترون

مزایای ترون

تراکنش های سریع

معاملات بسیار سریع انجام می شوند ، زیرا شبکه می تواند تا 2000 ثانیه را پشتیبانی کند. چنین ظرفیتی برای معاملات به خوبی آینده ای مقیاس پذیر و پتانسیل موجود در شبکه را برای ایجاد انقلابی در رسانه های آنلاین بیان می کند. این را با سکه های دیگر مانند اتریوم ، (25 معامله) یا بیت کوین (3-6 معامله) مقایسه کنید و مشخص است که این یک شاهکار است.

قادر به ایجاد dApps

شما می توانید dApps را در شبکه ایجاد کنید. با ایجاد یک dApp در شبکه و ارائه محتوا در آن ، می توانید دارایی های دیجیتالی را در ازای آن دریافت کنید. اینها می توانند در نشانه های ترون عادی باشند یا در نشانه ای که شما ایجاد کرده اید و توسط TRX پشتیبانی می شود. به همین ترتیب ، می توانید از تلاش خود برای ایجاد برنامه و محتوای درون آن جبران کنید.

قادر به پشتیبانی مستقیم از سازندگان محتوا است

ترون معتقد است که پشتیبانی کافی از سازندگان محتوا بسیار مهم است و شبکه یک روش عالی برای این کار است. اگر امروز در سال 2021 از اینترنت استفاده می کنید ، از تماشای یا تماشای رسانه های آنلاین لذت می برید. خوشبختی که با تماشا دریافت می کنید توسط سازندگان محتوا امکان پذیر است ، بنابراین فقط منصفانه است که آنها به اندازه کافی برای تلاش هایشان پشتیبانی شوند.
امنیت ترون

امنیت ترون

ترون در دنیای رمزنگاری از شهرت مطمئنی برخوردار است. هزینه های شرکت برای امنیت و پرسنلی که استخدام کرده گویای این امر است. مانند سایر ارزهای رمزپایه ، به دلیل اینکه یک شبکه غیرمتمرکز است ، شخص مسئولیت هوشمندی را در مورد مراقبت از رمزهای خود به عهده دارد. با توجه به شبکه به طور کلی ، شبکه هنوز دچار یک رسوایی امنیتی نشده است.
پروژه ترون منبع باز است که هر توسعه دهنده ای را به عضویت و مشارکت تشویق می کند. این کار را می توان از طریق مرکز توسعه ترون انجام داد. در اینجا ، اسنادی وجود دارد که پروتکل ، نحوه تنظیم گره ها ، قراردادهای هوشمند و نحوه ایجاد dApps را پوشش می دهد. هدف از این هاب این است که بتواند کسی را با تجربه یا دانش نسبتاً اندک طی مراحل نه تنها نحوه استفاده از شبکه بلکه نحوه تعامل و همچنین در نهایت شکل دادن به آن ، پیاده روی کند.
ا ترون ارزش سرمایه گذاری را دارد؟

آیا ترون ارزش سرمایه گذاری را دارد؟

اگر به پتانسیل شبکه ترون و آینده رسانه های آنلاین علاقه مند هستید ، این یک سرمایه گذاری واقعا جذاب است. نشانه های TRX پیش شرط تعامل با شبکه هستند بنابراین از این نظر سرمایه گذاری خوبی خواهند بود ، خصوصاً اگر شما یک خالق محتوای مشتاق هستید یا فقط علاقه مند به رسانه هستید و دوست دارید با همه dApp های شبکه تعامل داشته باشید. .

با این حال ، باید توجه داشت که چون ارز رمزنگاری شده است ، قیمت ترون در معرض نوسانات است. آنها فقط با 0.01 دلار به ازای هر رمز در گرانترین مقیاس رمزنگاری نیستند اما اصول سرمایه گذاری ثابت مانده است. قبل از تصمیم به سرمایه گذاری تحقیق کافی انجام دهید و هرگز بیش از آنچه برای از دست دادن آماده هستید سرمایه گذاری کنید. برای خرید ترون ,  خرید تتر و سایر ارزهای دیجیتال میتوانید بعد از ثبت نام از سایت بیت مهر اقدام به خرید نمایید.

سوالات متداول خرید و فروش ترون

سوالات متداول خرید و فروش ترون

کارمزد انتقال ترون چه مقدار می باشد ؟

کارمزد انتقال ترون بسته به نوع کیف پول شما متفاوت می باشد و در فرم ثبت سفارش ترون مشخص شده است

آیا خرید و فروش ترون بدون احراز هویت امکان پذیر می باشد ؟

برای خرید ترون احراز هویت کامل لازم می باشد . ولی برای فروش ترون اطلاعات حساب بانکی فقط لازم است

خرید و فروش ترون با چه قیمتی در سایت بیت مهر انجام میشود ؟

در پروفایل کاربری قیمت خرید و فروش ترون قابل مشاهده می باشد