آموزش خرید بیت کوین با پرفکت مانی

یکی از رایج ترین سرویس های مالی که امروزه مورد استفاده قرار میگیرد پرفکت مانی می باشد و در واقع استفاده از این سرویس به عنوان یک روش بسیار سریع پرداخت برای خریدهای مختلف اینترنتی به صورت آنلاین می باشد که در سطح بین المللی صورت میگیرد. یکی از مهم ترین موارد استفاده از این سرویس مالی آن است که به وسیله ی آن می توانید بیت کوین مورد نظر خود را خریداری نمائید. این بار قصد داریم شما را با صرافی ها و platform هایی آشنا سازیم که به وسیله ی آن ها می توانید خرید بیت کوین خود را به راحتی با پرفکت مانی انجام دهید.

معرفی پرفکت مانی

اگر بخواهیم به یک بیان ساده تر پرفکت مانی را معرفی کنیم در واقع این شرکت و به عنوان یک سیستم پرداخت مالی می باشد که به وسیله ی آن می توانید خریدهای اینترنتی خود را از سایت های خارجی به راحتی انجام دهید یا حتی با استفاده از آن می توانید به نقاط مختلف جهان ارز خود را به راحتی انتقال دهید. سیستم پرداخت مالی پرفکت مانی مانند Paypel می باشد. تنها تفاوتی که این دو با هم دارند این است که هنوز ایران تحریم شده ی پرفکت مانی نمی باشد و کاربران می توانند با اطمینان خاطر بیشتری از آن استفاده کنند و در واقع پذیرندگان پرفکت مانی می توانند خرید کالا و خدمات مورد نیاز خود را به راحتی انجام دهند. برای افتتاح حساب پرفکت مانی تنها کافیست به سایت perfectMoney.is مراجعه کرده و حساب کاربری خود را به صورت رایگان ایجاد نمائید. پس از آن که حساب کاربری خود را در سایت پرفکت مانی ایجاد کردید، می توانید توسط صرافی های معتبری که در زمینه ی فروش پرفکت مانی فعالیت می کنند، با استفاده از ریال و حتی کارت بانکی خود پرفکت مانی خریداری کرده و آنگاه حساب پرفکت مانی خود را شارژ نمائید. برای اقدام به خرید پرفکت مانی تنها کافیست که عبارت "خرید پرفکت مانی" را در گوگل سرچ نمائید، خواهید دید لیستی از صرافی های گوناگون که در این زمینه فعالیت دارند برای شما به نمایش درخواهد آمد، این صرافی ها در زمینه ی خرید و فروش پرفکت مانی فعالیت می کنند که توسط آن ها می توانید حساب خود را شارژ نمائید. پس از انجام افتتاح حساب و شارژ حساب پرفکت مانی می توانید خرید بیت کوین مورد نظرتان را توسط سایت های پذیرنده پرفکت مانی انجام دهید.

مراحل خرید بیت کوین با پرفکت مانی

خرید بیت کوین با پرفکت مانی برای خرید بیت کوین با استفاده از پرفکت مانی نخست باید یک صرافی معتبر بیت کوین پیدا کنید که پذیرنده ی پرفکت مانی به عنوان یک روش پرداخت باشد. در ابتدا حتما اطمینان یابید که این صرافی معتبر باشد و اینکه به کاربران ایرانی خدمات خود را ارائه می دهد. هستند بسیاری از سایت هایی که در این زمینه برای اقدامات سودجوگرایانه ی خود دست به کلاهبرداری زده و حتی عده ای از سایت ها هم هستند که به دلیل تحریم ها اقدام به بلوکه کردن حساب کاربران ایرانی می کنند. پس از آن که از معتبر بودن آن صرافی اطمینان یافید آنگاه قیمت تمام شده ی بیت کوین ها را با یکدیگر مقایسه نمائید و حتما سعی کنید بیت کوینی را خریداری کنید که دارای قیمت مناسبی است. برای اطمینان خاطری بیشتر می توانید تحقیقی در این زمینه در چندین صرافی دیگر در خصوص قیمت بیت کوین داشته باشید. نکته: زمانی که شما بیت کوین مورد نظرتان را از پرفکت مانی خریداری می کنید در بعضی از مواقع می تواند به نسبت هزینه ای که بابت خرید بیت کوین با ریال میپردازید افزایش دهد، پس با این وجود حتما سعی کنید هزینه ی تمام شده را به نسبت دیگر روش ها در صرافی های مختلف مقایسه کنید. با در نظر گرفتن تمامی جوانب احتیاط، حال می توانید اقدام به خرید بیت کوین توسط پرفکت مانی نمائید. فرآیند خرید بدینگونه است که شما با استفاده از درگاه پرفکت مانی، مقدار ارزی که در نظر دارید را برای صرافی ارسال خواهید کرد آنگاه صرافی، بیت کوین هایی را که خریداری کرده اید را به آدرس کیف پولی که خودتان آن را دادیده ارسال خواهد کرد و یا آنکه کیف پول شما را در صرافی با بیت کوین شارژ می کند و شما هم می توانید برداشت خود را از کیف پولتان انجام دهید. در کل برای خرید بیت کوین با پرفکت مانی باید چندین فرآیند مختلف را بگذرانید: 1- صرافی بیت کوینی پیدا کنید که هم معتبر باشد و هم پذیرنده ی پرفکت مانی باشد. 2- اطمینان یابید صرافی که انتخاب می کنید هیچگونه مشکلی برای کاربران ایرانی ندارد. 3- هزینه ی تمام شده را محاسبه کرد و آنگاه بتوانید قیمت ها را با هم مقایسه نمائید. 4- مقدار بیت کوینی که قصد خرید آن را دارید وارد کنید. 5- برای انجام پرداخت آپشنی با عنوان پرفکت مانی داشته باشد. 6- perfectMoney را به صرافی ارسال نمائید و آنگاه می توانید کیف پول خود را شارژ نمائید.

صرافی های فروشنده بیت کوین با پرفکت مانی

سایت پرفکت مانی در صفحه ای با عنوان شرکای معتبر سعی کرده چندین صرافی معتبر را که در زمینه ی خرید و فروش بیت کوین فعالیت می کنند معرفی کند که شما می توانید از آن ها بهره ببرید. سایت های معرفی شده از اعتباربالایی برخوردار هستند اما با این حال توصیه ی ما به شما این است که اطمینان یابید قابل استفاده برای کاربران ایرانی می باشد در غیر این صورت مسئولیت استفاده از آن تنها به عهده ی خودتان می باشد. این صرافی ها به نام های زیر می باشد: پی تو پی چنج (p2pChange) – لوکال بیتکوینز (LocalBitcoins) – صرافی پکس فول (Paxful) و یوبیت (Yobit) و ... سخن آخر: پس از ایجاد حساب در سایت پرفکت مانی و خرید آن از سایت های صرافی می توانید توسط صرافی های گوناگونی که کار خرید و فروش بیت کوین توسط پرفکت مانی انجام می دهند، به راحتی اقدام به خرید بیت کوین نمائید. این مورد را حتما باز هم تاکید می کنیم از معتبر بودن صرافی مطمئن شوید و سپس اقدام به خرید بیت کوین نمائید و همچنین مطمئن باشید که این سایت ها حساب کاربران ایرانی را تحریم نخواهد کرد زیرا در صورت چنین اتفاقی حساب شما بلوکه خواهد شد. همچنین هزینه ی تمام شده را مقایسه کرده به دلیل آن که در بعضی مواقع خرید بیت کوین به صورت مستقیم با ریال می تواند هزینه ی کمتری را داشته باشد و راحت تر باشد.