آموزش تنظیمات پرفکت مانی

1399/07/16

پرفکت مانی یک نوع سیستم مالی می باشد که در بستر اینترنت به صورت جهانی مورد استفاده قرار می گیرد و به عنوان یک بانک اینترنتی  مورد استفاده قرار خواهد گرفت. سیستم پرفکت مانی به گونه ای می باشد که حتی کاربران ایرانی می توانند از مزیت های آن برخوردار باشند  و کاربری آسانیخواهد داشت و این امکان وجود دارد تا زبان فارسی را برای آن تنظیم نمائید.

این بانک از چندین ارز که شامل دلار، یورو، طلا و بیتکوین می باشد پشتیبانی می کند که توسط آن قادر خواهید بود به اندازه ی موجودی خودآن را به هرکدام از ارزهای ذکر شده تبدیل نمائید. فعالیت پرفکت مانی از سال 2007بوده است و ثبت آن در پاناما صورت گرفته است. توسط حساب پرفکت مانی شما قادر خواهید بود درآمدهایدلاری به دست آمده از طریق سایت های گوناگون که با چنین سیستم مالی کار می کننددریافت نمائید در صورت خرید پرفکت مانی و با داشتن سیستم مالی قادر خواهید بود بهراحتی از سایت های فروشگاهی خریداری نمائید و برای پرداخت خود از حساب پرفکت مانیاز درگاه مربوطه استفاده نمائید.

نکات مهم در مورد پرفکت مانی

 همانگونه که پیش تر ذکر کردیم هیچگونه محدودیت یا تحریمی علیه ایرانیان وجود ندارد و به دلیل استقبال بسیاری از آن شده است.

  وب های مختلفی هستند که در سایت پرفکت مانی به عنوان اکسچنجر معرفی شده اند و در این بین چندین سایت ایرانی معرفی شده اند

 میزان سودی که پرفکت مانی به هر حساب پرداخت خواهد کرد به اندازه ی 4 درصد می باشد. این مورد به آن دلیل می باشد که این بانک سرمایه گذاری هایی توسط سپرده های موجود انجام خواهد داد.

  کارمزی که برای انتقال وجه از یک حساب به یک حساب دیگر به بانک تعلق خواهد گرفت حدود 0.5 تا 99/1 درصد می باشد که از حساب فرستنده این میزان کارمزد کسر خواهد شد.

در صورتی که تصمیم بر خرید پرفکت مانی داشتید و می خواهید حسابی را برای خود راه اندازی نمائید بایستی به سایت پرفکت مانی مراجعه کرده، پس از آن وارد حساب پرفکت مانی شوید می توانید فرم مربوطه را برای ساخت پرفکت مانی پرنمائید.

برای ثبت نام و ساخت حساب بایستی نام و نام خانوادگی خود و همچنین شهر و محل سکونت را در فیلدهای مرتبط وارد نمائید. می توانید محل سکونت و آدرسی که در آن ساکن هستید را وارد نمائید.

همانطور که پیش تر ذکر کردیم هیچگونه محدودیتی برای کاربران ایرانی وجود ندارد، بنابراین می توانید کدپستی را خود را براساس کشور خود تعیین نمائید.  با این وجود حتی می توانید کشور ایران را هم انتخاب نمائید.

پس از وارد نمودن کد پستی می توانید، ایمیلی که از آن استفاده می کنید وارد نمائید، پس از پایان یافتن فرآیند ثبت نام یک کدی به نام Member ID برای شما ارسال خواهد شد.

پس از آن می توانید شماره تماس خود را در فیلد مربوطه وارد نمائید. همچنین حساب خود را به صورت شخصی تنظیم نمائید.

پس از وارد نمودن رمز عبور مورد نظر خود و همچنین وارد کردن کد امنیتی می توانید با موفقیت حسابی برای خود در پرفکت مانی ایجاد نمائید.

برای انجام عملیات انتقال و دریافت می توانید از شماره حسابی که پرفکت مانی در اختیار شما قرار خواهد داد استفاده نمائید.

با توجه به تصویر زیر می توانید شماره حساب هایی که در آن طلا و دلار، یورو و بیت کوین خود را ذخیره کرده اید مشاهده نمائید. توجه داشته باشید با استفاده از چنین گزینه ای می توانید موجودی را در برابر هرکدام از حساب هایی که ایجاد کرده اید مشاهده نمائید.

Send Mony

با استفاده از چنین بخشی قادر خواهید بود مبلغی را بین حساب های پرفکت مانی خود منتقل نمائید.

Statement

مشاهده ی صورت حساب در این بخش انجام خواهد شد.

History

همانگونه که از نامش مشخص می باشد شما می توانید تراکنش های خود را در این بخش مشاهده نمائید.

Settings

در قسمت تنظیمات حساب و همچنین اطلاعات شخصی می توانید مشخصات خود را تنظیم نمائید.

روش های مختلف برای خارج نمودن پول از حساب پرفکت مانی

با خرید ووچر پرفکت مانی می توانید یک کارت شارژ برای خود تهیه نمائید.

بایستی درخواستی مبنی بر انتقال موجودی از حساب پرفکت مانی به یک حساب دیگر داده شود که انجام چنین کاری حدود سه تا 5 روزکاری زمان خواهد برد.

یکی از روش های خارج نمودن پول از حساب پرفکت مانی، تبدیل آن به دیگر ارزهای الکترونیکی می باشد که به چنین عملی exchange گفته می شود.

پس از آن می توانید مبلغ مورد نظر خود را از یک حساب به حساب دیگر انتقال دهید.

آموزش استفاده از ووچر پرفکت مانی

با استفاده از ووچر پرفکت مانی می توانید به صورت مستقیم توسط پذیرنده های پرفکت مانی مانند دستگاه های خودپردازی که حساب پرفکت مانی را مورد تایید قرار داده اند، پرداخت خود را انجام دهید.

همچنین می توانید با استفاده از حساب کاربری که در اختیار دارید و همچنین کوپن خریداری شده، اقدام به شارژ حساب خود نمائید و آنگاه بندین وسیله خواهید توانست مبلغ مورد نظر خود را انتقال داده و یا پرداخت خود را بدین وسیله انجام دهید.

پس از خرید ووچر پرفکت مانی برای آن که بخواهید آن را شارژ نمائید می توانید با انتخاب گزینه ی Deposit و همچنین با انتخاب گزینه ی e-voucher اقدام به شارژ حساب خود نمائید. پس از وارد نمودن کد فعالسازی و شماره کارت ووچر خود می توانید به صورت آنی کارت خود را شارژ نمائید.