آموزش تصویری تایید حساب پرفکت مانی

در این مبحث سعی بر آن داریم تا به شما آموزش تایید کردن حساب پرفکت مانی را بدهیم. برای خرید پرفکت مانی شما نیاز به ایجاد حساب پرفکت مانی خواهید داشت پس در صورتی که هنوز حساب کاربری خود را در پرفکت مانی نساخته اید با ما همراه باشید.

علت ضرورت تایید نمودن حساب پرفکت مانی

قبل از آن که بخواهیم درباره ی چگونگی تایید حساب پرفکت مانی آموزشی را دهیم بایستی به این سوال پاسخ دهیم که دلیل تایید حساب پرفکت مانی چه چیزی می باشد و به چه دلیل ضرورت دارد؟
در واقع اطلاع دارید که پرفکت مانی برای حساب ها حتی حساب هایی که تایید نشده اند هیچگونه محدودیتی را قائل نشده است و تنها مزیتی که حساب پرفکت مانی وریفای شده با وریفای نشده دارد آن است که کارمزد کمتری در هنگام انتقال پول از فرستنده کسر خواهد شد، بدین معنا اگر شما حساب پرفکت مانی وریفای شده ای داشته باشید و بخواهید عملیات انتقال وجه خود را انجام دهید به جای آن که کارمزد 1/99 درصدی از شما کسر شود حدود نیم درصد از شما کسر می گردد.
امکان دارد شما پس از خرید پرفکت مانی و ایجاد یک حساب بخواهید مبلغ زیادی را از حساب خود به حساب دیگری انتقال دهید برای آن که بخواهید کارمزد کمتری از شما کسر شود باید حساب پرفکت مانی شما Verify شده باشد.

آموزش تایید حساب پرفکت مانی

اصلی ترین هدف از ایجاد حساب پرفکت مانی خرید پرفکت مانی یا خرید ووچر پرفکت مانی و همچنین انجام مبادلات مالی توسط این سرویس نیز می باشد. اما برای تایید حساب خود چه کاری باید انجام دهید؟
برای وریفای کردن حساب خود در ابتدا باید به حساب کاربری خود login  نمائید، آنگاه از منوی بالا با انتخاب گزینه ی "setting" صفحه ای برای شما بارگذاری می شود. با توجه به تصویری که مشاهده می نمائید باید در بخش Account Verification گزینه ی Verification management را انتخاب نمائید.
برای آن که حساب پرفکت مانی شما به صورت کامل تایید گردد باید فرآیندی سه مرحله ای را به درستی انجام دهید. شما طبق این آموزش و با توجه به تصاویر مشاهده شده می توانید حساب خود را با موفقیت تایید نمائید:

تایید مدارک هویتی (Name Validation)

در اولین مرحله باید از گذرنامه، ترجمه رسمی گواهینامه رانندگی و همچنین کارت شناسایی خود اسکنی تهیه نمائید.و در قسمت Choose file، فایل خود را Attach نمائید. فایل تصویری خود را در سایت بارگذاری کرده و ارسال نمائید. قابل ذکر است که می توانید تصویری با کیفیت از مدارک خود با استفاده از گوشی همراهتان گرفته و آن را در سایت آپلود نمائید.
برای ترجمه ی مدارک خود بهترین گزینه و قابل اطمینان ترین روش، بهره گیری از خدمات دارالترجمه های رسمی می باشد.
حتما این نکته را در نظر داشته باشید که باید حتما اطلاعات موجود در پروفایل حساب پرفکت مانی شما با مدارکی که اسکن کرده اید و آن را بارگذاری کرده اید تطابق کامل داشته باشد. پس از تایید حساب شما توسط پرفکت مانی، ایمیلی از طرف این سرویس دهنده مبنی بر اطلاع رسانی از وریفای شدن حسابتان دریافت خواهید کرد و آنگاه می توانید وارد مرحله دوم شوید.
در این مرحله باید حتما ترجمه ای رسمی از قبض آب، برق، تلفن یا موبایل خود را در سایت Attach کرده و آن را بارگذاری نمائید. حتما این نکته مهم را در نظر داشته باشید، آدرسی که در حساب پرفکت مانی خود درج کرده اید با آدرسی که روی قبض ارسالی شما وجود دارد باید حتما با یکدیگر مطابقت داشته باشند. حتما توجه داشته باشید که باید آخرین تاریخ از قبض خود را ارسال نمائید و نباید از ۳ ماه بیشتر گذشته باشد در غیر اینصورت اعتبار لازم را نخواهد داشت. مشخص است که قبض باید حتما به نام دارنده ی حساب باشد.
در اولین مرحله باید از گذرنامه، ترجمه رسمی گواهینامه رانندگی و همچنین کارت شناسایی خود اسکنی تهیه نمائید.و در قسمت Choose file، فایل خود را Attach نمائید. فایل تصویری خود را در سایت بارگذاری کرده و ارسال نمائید. قابل ذکر است که می توانید تصویری با کیفیت از مدارک خود با استفاده از گوشی همراهتان گرفته و آن را در سایت آپلود نمائید.
همانگونه که پیش تر ذکر کردیم مطمئن ترین روش و بهترین روش برای ترجمه ی قبض، بهره گیری از خدمات دارالترجمه ی رسمی می باشد. پس از تایید قبوض شما توسط پرفکت مانی، ایمیلی مبنی بر تایید آن برای شما فرستاده خواهد شد و آنگاه می توانید وارد مرحله ی سوم شوید.

تایید شماره تلفن (Phone Validation)

پس از آن که مراحل قبل را با موفقیت گذراندید می توانید وارد این مرحله شوید. در این قسمت شما می توانید شماره همراه خود را در سایت ثبت نمائید، پس از ثبت آن تماسی از طرف پرفکت مانی دریافت خواهید کرد و اپراتور کد Verify را برای شما دوبار می خواند پس از آن که کد ذکر شده را در فیلد مربوطه وارد کردید آنگاه حساب پرفکت مانی شما به طور کامل تایید شده و می توانید از آن بهره ی لازم را ببرید.
این نکته را در نظر داشته باشید که باید حتما شماره موبایل خود را همراه با کد کشور وارد نمائید. به صورت (+۹۸۰۹۱۲۷۶۵۴۳۲۱) همچنین در نظر داشته باشید که ویرایش اطلاعات پروفایل شما در پرفکت مانی امکان پذیر می باشد.
پس مهم ترین مزیت تایید نمودن حساب پرفکت مانی، پس از خرید پرفکت مانی و ایجاد حساب، آن است که شما می توانید مبالغ زیادی از حساب خود را به شخص دیگری با کمترین کارمزد انتقال دهید.