آموزش خرید تتر از صرافی کوینکس

1400/02/29

سرمایه گذاری در ابزارهای جدید برای کمک به مردم در درک و کشف ارزهای رمزپایه از قبیل خرید تتر خرید بیت کوین و ... صفحاتی را راه اندازی کردیم و همچنین آموزش خرید تتر از صرافی کوینکس ارائه می دهیم.

-) برای ثبت نام در صرافی کوینکس( CoinEx ) ابتدا وارد سایت رسمی این صرافی https://www.coinex.com شده و بر روی Sign Up کلیک کنید.

آموزش خرید تتر از صرافی کوینکس


- ) در تصویر زیر ابتدا یک ایمیل مناسب و معتبر وارد نمایید ، سپس روی دکمه Send code کلیک نمایید. و یک کد به ایمیلتان ارسال می شود. ایمیل خود را چک نمایید و کد را در کادر مورد نظر وارد کنید. سپس یرای حساب خود یک پسورد تعیین کرده و در کادر بعدی همان پسورد را وارد نمایید. در قسمت Referral code اگر کسی شما را معرفی کرده است ، آن کد را وارد کنید. و اگر کد معرفی ندارید به این گزینه کاری نداشته باشید.

آموزش خرید ارز دیجیتال از کوینکس


-) جهت امنیت بیشتر بعد از ثبت نام و در حین مراحل از شما خواسته می شود که شماره موبایل خود را تایید کنید و یا از اپلیکیشن Google Athenticator استفاده کنید. به این احراز هویت ، احراز هویت دو مرحله ای نامیده می شود. شما برای ورود به حساب کاربری خود  از دو روش می توانید استفاده نمایید در ابتدا باید پسورد خود را وارد کنید و بعد کدی که اپلیکیشن در گوشی هر دو دقیقه یک بار تولید می کند را وارد نمایید. به این احراز هویت ، احراز هویت دو مرحله ای و یا همان 2FA گفته می شود. روش بعدی می توانید از روش پیامک تایید وارد شوید و گزینه SMS را انتخاب کنید و شماره تماس خود را وارد کرده و منتظر کد تایید باشید. بعد از دریافت کد تایید ، آن را وارد کرده و Verify  شوید. اگر می خواهید از اپلیکیشن گوگل برای احراز هویت استفاده کنید ، گزینه TOTP را انتخاب کنید.

ثبت نام در صرافی کوینکس


-) در این مرحله باید اپلیکیشن Google Athenticator را دانلود کنید.

خرید تتر از کوینکس


-) بعد از دانلود اپلیکیشن Google Athenticator باید با گوشی خود بار کد QR روی صفحه نمایش سیستم خود را تایید کنید و یا کدی که در صفحه نمایش خود مشاهده می کنید را در اپلیکیشن Google Athenticator وارد نمایید.  

آموزش خرید تتر از کوینکس


- ) در تصویر زیر یک کد مشاهده خواهید کرد از این کد در زمانی کاربرد دارد که اگر موبایل شما گم و یا ریست شد بتوانید با استفاده از این کد اکانت موردنظر خود را بازیابی کنید. اگر این کد را نداشته باشید اکانت شما به هیچ عنوان قابل بازیابی نخواهد بود. 

آموزش خرید ارز دیجیتال از کوینکس


-) در تصویر زیر ارسال کد به ایمیل و اپلیکیشن

صرافی ارز دیجیتال کوینکس


-) - برای شارژ حساب کوینکس وارد حساب کاربری خود شوید و سپس از منو ها گزینه Assets را کلیک کنید . سپس روی گزینه Deposit کلیک کنید. در صرافی کوینکس فقط می توانید ارز دیجیتال واریز داشته باشید. و نوع ارز خود را مشخص کرده و شماره کیف پول خود را کپی کرده و هنگام واریز وجه در شماره کیف پول مقصد آن را وارد کنید.