نحوه وریفای کردن اکانت پرفکت مانی

1399/06/15

در این مبحث قصد داریم چگونگی تایید حساب پرفکت مانی را به شما به صورت کامل آموزش دهیم. پس اگر تا به امروز تصمیم به خرید پرفکت مانی نداشته اید و یا هنوز اقدامی نکرده اید می توانید این مقاله را مطالعه نمائید و آنگاه حساب پرفکت مانی خود را وریفای نمائید.

دلیل وریفای کردن حساب پرفکت مانی

قبل از آن که بخواهید حساب پرفکت مانی خود را وریفای نمائید بایستی پاسخ روشنی برای این سوال پیدا کنیم که به چه دلیل باید حساب پرفکت مانی خود را وریفای نمائیم؟ یا به بیان دیگر چه احتیاجی به انجام چنین کاری می باشد؟

پرفکت مانی یک سرویس پرداخت مالی الکترونیکی می باشد که هیچگونه محدودیتی را برای حساب های کاربری خود نذاشته است حال این حساب کاربری میخواهد وریفای شده یا وریفای نشده باشد.

اما می توان گفت تنها مزیتی که حساب های تایید شده نسبت به وریفای نشده ها دارند آن است که در هربار انتقال میزان ناچیزی از کارمزد از آن ها کسر خواهد شد که حدود نیم درصد می باشد.

با این حال فرض کنید یک نفر بخواهد با حساب کاربری وریفای نشده انتقال پول انجام دهد آنگاه این میزان کارمزد به حدود نزدیک 2 درصد خواهد رسید و فرستنده باید آن را پرداخت کند.

پس در صورتی که تصمیم به انتقال وجه با مقدار بسیار زیادی دارید بایستی حتما سعی کنید حساب خود را وریفای نمائید که این به معنای پرداخت کارمزد کمتر می باشد.

نحوه وریفای کردن حساب پرفکت مانی

پس از خرید پرفکت مانی برای آن که بتوانید حساب کاربری خود را وریفای نمائید باید به اکانت خود مراجعه کرده و آنگاه با انتخاب گزینه "Settings" از NavBar بالای صفحه و آنگاه از قسمت "Account Verification" گزینه ی "Verification management" را انتخاب نمائید که همان پنل مدیریت تأیید حساب کاربری می باشد.


نحوه وریفای کردن اکانت پرفکت مانی


سه مرحله ی کلی برای وریفای نمودن حساب پرفکت مانی وجود دارد که باید آن را انجام دهید. که طبق تصویر زیر می توانید به راحتی حساب خود را وریفای نمائید.


خرید پرفکت مانی


نخستین مرحله: Name Validation

در نخستین گام شما باید حتما از پاسپورت خود یا ترجمه ی رسمی گواهینامه رانندگی یا کارت ملی خود یک اسکن تهیه نمائید و آنگاه آن را طبق تصویر موجود در سایت آپلود نمائید.
یکی از مطمئن ترین روش ها برای ترجمه ی مدارک و ارسال آن به چنین سایت هایی مثل پرفکت مانی استفاده از مراکزی مانند دارالترجمه های رسمی می باشد که ترجمه ی مدارک شما توسط یک کارشناس معتبر و مجرب صورت خواهد گرفت.
دقت داشته باشید که مشخصاتی که در پروفایل حساب پرفکت مانی شما وجود دارد نباید هیچگونه تناقضی با اسکن ارسالی مدارک فرستاده شده توسط شما داشته باشد و تمامی جوانب را بررسی نمائید تا از هر نظر با هم مشابه باشند.
بعد از آن که مدارک ارسالی شما مورد تایید قرار گرفت آنگاه به حساب ایمیل شما، ایمیلی خواهد آمد مبنی بر تایید اطلاعات و آنگاه شما می توانید گام بعدی را طی نمائید.

مرحله دوم: Address Validation

ارسال ترجمه قبض آب، برق و تلفن و موبایل در این مرحله صورت خواهد گرفت.
همانگونه که پیش تر ذکر کردیم کلیه اطلاعات وارد شده در پروفایل باید همخوانی کاملی با اطلاعات مدارک ارسالی داشته باشد حتی آدرس که این مورد در قبض ها چک خواهد شد و در صورتی که یکسان باشد مورد تایید قرار خواهد گرفت.
بهتر است جدیدترین قبض خود را ارسال نمائید و تاریخ آن از 3 ماه بیشتر نگذشته باشد و حتما به نام فرد متقاضی باشد.
باز هم متذکر خواهیم شد که ترجمه ی مدارک شما حتی قبض باید توسط درالترجمه های رسمی  صورت بگیرد.
با تایید این مدارک توسط پرفکت مانی دوباره ایمیلی برای شما خواهد آمد و آنگاه می توانید گام آخر را طی نمائید.

مرحله سوم: Phone validation

پس از گذراندن مراحل قبلی، این مرحله برای شما فعال خواهد شد. در این مرحله پس از آن که شما شماره همراه خود را در حساب پرفکت مانی وارد کردید، از طرف پرفکت مانی تماسی با شما برقرار خواهد شد و اپراتور شماره ای را برای شما خواهد خواند تا در کادر وارد کنید و پس از آن مورد تایید قرار گرفت آنگاه حساب پرفکت مانی شما به صورت کامل مورد تایید قرار گرفته است.
بهتر است حتما شماره همراه خود را به صورت فرمت کد کشور و شماره موبایل وارد نمائید. (9809121234567+)

مهم ترین اصول در هنگام وریفای کردن حساب پرفکت مانی


از آن جهت ترجمه ی مدارک حائز اهمیت است زیرا باید کاملا به زبان انگلیسی باشد و اطلاعات درست در آن وجود داشته باشد و کاملا مطابق با پروفایل پرفکت مانی شما باشد.
همچنین شما می توانید برای آن که حساب پرفکت مانی خود را ویرایش نمائید در قسمت تنظیمات به راحتی این کار را انجام دهید.

در بسیاری از سایت ها نحوه ی وریفای کردن حساب پرفکت مانی توضیح داده شده است، اما متذکر می شویم که بعضی از این توضیحات منسوخ شده است و پرفکت مانی در خصوص وریفای کردن حساب ها سخت گیری های بیشتری را به عمل آورده است و حتما مدارک باید به درستی ترجمه شده باشد.

در صورتی که ترجمه ی مدارک خود را به دالترجمه ی رسمی بسپارید دیگر نگرانی از بابت اطلاعات خود نخواهید داشت و از بابت وریفای کردن حساب هیچگونه مشکلی نخواهید داشت. حتی در صورتی که قبض آب متعلق به شما نباشد آنگاه می توانید از دارالترجمه خواهش نمائید که قبض را به نام شما ثبت نماید.

یک روش دیگری هم وجود دارد که ریسک آن کمی بالا می باشد اما با این حال ذکر آن خالی از لطف نمی باشد و آن این است شما می توانید از اینترنت به راحتی تعدادی از این مدارک ترجمه شده را به صورت خام دانلود نمائید و اگر دسترسی به نرم افزارهای ویرایش عکس مانند فتوشاپ دارید می توانید به راحتی آن را به نام خود کرده و ارسال نمائید.

در نظر داشته باشید که ریسک این روش کمی بالا می باشد و امکان دارد حساب شما بعد از مدتی مسدود گردد. البته این که در نهایت موفق به وریفای کردن حساب پرفکت مانی خود آن هم با این روش شوید بستگی به مهارت شما در ویرایش تصاویر دارد!