خرید و فروش چین لینک

معرفی چین لینک
نوع دیگری از ارز دییجیتالی وجود دارد به نام چین لینک که توانسته است با ارزش حدود 5.9 میلیارد دلار جایگاه خاصی در بازار کسب و کار دیجیتالی پیدا کند، نماد این مدل از ارز دیجیتالی LINK می باشد، و حدود یک و نیم درصد از سهم بازار را به خود اختصاص داده است.
قیمت این نوع از ارز دیجیتالی هم مانند مدل های دیگر ارزهای دیجیتالی مثل بیت کوین نوسانات بسیاری دارد و در دوره های مختلف نیز قیمت آن متفاوت خواهد بود.
صرافی های گوناگونی امروزه در حال معامله و ترید کردن ارز دیجیتالی چین لینک می باشند، اما شاید بتوان گفت صرافی Bithumb جزء فعال ترین این صرافی ها می باشد که توانسته است سهم 8.24 درصدی از معاملات روزانه را به خود اختصاص دهد.
ارز دیجیتال چین لینک
چین لینک
در صورتی که بخواهیم این نوع از ارز دیجیتالی را براساس شاخص تکنیکال بررسی نمائیم، میتوان گفت وضعیت متفاوتی در خرید و فروش آن وجود دارد. همان گونه که خرید و فروش بیت کوین به صورت های مختلف در دوره های زمانی متفاوت انجام می شود برای ارز دیجیتالی چین لینک هم چنین وضعیتی وجود دارد.
چیزی که می تواند تعیین کننده ی شرایط خرید و فروش باشد، نوسانگرهای مطرح می باشد که در درجه تحلیل تکنیکال لحاظ گردیده است که شامل چندین مورد مختلف می باشد.
  • شاخص قدرت نسبی
  • استوکاستیک
  • CCI
  • نوسانگر مهیب و مکدی می باشد
همچنین مواردی که میتواند در درجه تحلیل تکنیکال تاثیرگذار باشد، نقاط پیوت می باشد که این نقاط مناسب برای ورود و خروج به معاملات با توجه به سطح فیبوناچی و روش های مختلف دیگر می باشد.
خرید ارز دیجیتال چین لینک
FCAS مولفه ای می باشد که در بازار ارز دیجیتال به کار می رود و مخفف شده ی عبارت Fundamental Crypto Asset Score می باشد و معنای آن امتیاز بنیادین دارایی دیجیتال می باشد. چنین امتیازی برحسب اصول اولیه ی چرخه فعالیت یک پروژه به دست خواهد آمد و بیانگر وضعیت یک ارز دیجیتالی براساس نظر فاندامنتال می باشد.
فروش چین لینک
سه عامل می تواند تعیین کننده ی امتیاز دهی به دارایی های دیجیتال باشد که شامل:
  • فعالیت کاربر (User Activity)
  • رفتار توسعه دهنده (Developer Behavior)
  • و بلوغ بازار (Market Maturity) باشد.
براساس فعالیت های مختلفی که در یک بلاک چین خاص انجام میگیرد، تحلیل راهکارهای مختلف ( مانند قراردادهای هوشمند ERC-2) و همچنین برچسب گذاری آدرس کیف پول امتیاز این اصل نیز به دست خواهد آمد.
آدرس کیف پول در چنین ارز دیجیتالی می تواند برای شناسایی صرافی ها، پروژه ها، قراردادها و کاربران و همچنین مشارکت کنندگان دیگری برچسب گذاری شود. این برچسب گذاری روی تمامی آدرس های فعال صورت خواهد گرفت، و کاربرد آن براساس مدل های مختلف آماری، اکتشافی صورت خواهد گرفت.
Network Activity یک نوع فعالیت در شبکه و برآوردی قیاس پذیر می باشد که با توجه به طبقه بندی های بالا صورت خواهد گرفت و تمرکز آن بر روی فعالیت های کیف پول استیکرها ( Stakers – مشارکت کنندگان در اثبات سهام) ماینرها، کاربران و سرمایه گذاران متمرکز می باشد.
عمق بازار چین لینک
یکی از نمودارهایی که می توان از آن برای بررسی عرضه و تقاضا استفاده کرد، نمودار عمق می باشد. مشاهده ی چنین نموداری می تواند به شما یک تصور ذهنی از عرضه و تقاضا سهام یا یک ارز بدهد. چنین نموداری در مارکت می تواند دارای دو قسمت یا خط باشد، که یکی از آن ها بیانگر BID (سفارشات خرید) و دیگری برای ASK (سفارشات SELL) می باشد. در بیشتر صرافی ها چنین نموداری با دو رنگ سبز Bid و قرمز Ask نشان داده خواهد شد.
یک پارامتری وجود دارد به نام عمق خرید که بیانگر کلیه سفارشات مربوط به خرید و یک پارامتر دیگری وجود دارد به نام فروش که بیانگر کلیه سفارشات فروش در بازه ی قیمت تعیین شده می باشد.
در خرید و فروش ارز دیجیتال چین لینک، میانگین قیمت و همچنین میانگین وزنی آن براساس میزان سفارشات ثبت شده در قیمت های مختلف نشان داده خواهد شد.
پارامتر دیگری هم وجود دارد که تاثیر قیمت می باشد و آخرین قیمت معامله شده و میانگین قیمت هریک از بخش های خرید و فروش را با هم مقایسه خواهد کرد. تاثیر قیمت نتیجه ی تقسیم تاثیر قیمت به میانگین قیمت می باشد.
جایگاه ارز دیجیتال چین لینک
در حال حاضر چندین ارز دیجیتال هستند که رقابت آن ها بر سر جایگاه پنجم بازار ارز دیجیتالی می باشد که شامل بیت کوین کش، بیت کوین اس وی، لایت بیت کوین، کاردانو و چین لینک می باشد.