خرید مستر کارت قابل شارژ eztravel

خرید مستر کارت در کنار ویزا کارت، می تواند به عنوان بهترین گزینه برای استفاده از کارت های اعتباری در سطح بین المللی باشد. این شرکت برای آن که خدمات خوبی را به مشتریان خود ارائه دهد طرح های گوناگونی دارد و مدل های مختلفی از کارت های اعتباری را به مشتریان خود ارائه می دهد که این کارت های اعتباری خود به دو صورت اصلی فیزیکی و مجازی قابل استفاده می باشند
مسترکارت ها و تراول کارت ها جزء بهترین انتخاب ها در بین دیگر کارت های اعتباری می باشد که امروزه بسیار مورد استفاده کاربران ایرانی قرار گرفته است. صدور این کارت های اعتباری در کشور امارات انجام میگیرد که با نام مسترکارت های قابل شارژ eztravel شناخته شده می باشند.
عوامل مختلفی موجب شده است تا ایرانیان برای امور پرداختی و مالی خود به خرید مسترکارت های قابل شارژ eztravel روی بیاورند که به خصوص این گونه کارت های اعتباری برای ایرانیانی که فعالیت تجاری خاصی ندارند بسیار کاربردی می باشد. این عوامل شامل: قابلیت شارژ مجدد، خرید اینترنتی ( فروشگاه های اینترنتی و خرید اشتراک کاربری)، خرید از Pos و دریافت پول نقد از دستگاه خود پرداز ATM می باشد.
کاربران ایرانی می توانند به جای آن که از سرویس های مختلف peypal، وبمانی و پرفکت مانی استفاده کنند برای پرداخت های اینترنتی خود از کارت های اعتباری مستر کارت استفاده کنند.
خرید مستر کارت قابل شارژ

معرفی مسترکارت های قابل شارژ eztravel

مستر کارت های قابل شارژ جزء مجموعه ای از کارت های فیزیکی (Pre-Paid) می باشند که به صورت پیش پرداخت عمل می کنند، برای خرید مستر کارت های قابل شارژ eztravel نیازی به حساب بانکی نخواهید داشت. در حقیقت با توجه به عملکرد این کارت های اعتباری باید آن ها را هم رده با گیفت کارت ها (Gift Card) قرار داد.
این مستر کارت ها مناسب برای کسانی می باشد که قصد سفر به خارج از ایران را در مدت طولانی دارند و نمی خواهند همراه خود پول نقد داشته باشند و می خواهند در سفرهای خود با خیال راحت بدون change کردن ارزهای خود از دلار، یورو، پوند و ... استفاده کنند.
شما با خرید مستر کارت های قابل شارژ eztravel می توانید به اندازه ی مورد نیاز خود موجودی کارت را پر نمائید و تنها قادر خواهید بود تا سقف محدودی خرید مورد نیاز خود را انجام دهید. با استفاده از این کارت ها قادر خواهید بود خرید خود را به صورت آنلاین و یا آفلاین انجام دهید و می توانید خرید خود را از تمامی سایت های خارجی انجام دهید.

نحوه خرید مستر کارت های قابل شارژ eztravel

خرید این کارت های اعتباری توسط نمایندگی کشور امارات امکان پذیر می باشد. قبل از اقدام به خرید مستر کارت های قابل شارژ eztravel شما باید حتما پاسپورتی با اعتباری حداقل 6 ماهه داشته باشید. تنها دارنده پاسپورت قادر به خریداری این کارت ها می باشد و این کارت ها به نام صاحب پاسپورت صادر می گردد. صدور مستر کارت های eztravel به صورت آنی امکان پذیر خواهد بود و هزینه ای حدودا 65 دلار را در بر خواهد داشت و حداقل شارژ اولیه ای که باید برای کارت انجام دهید حدود 100 دلار می باشد.

تفاوت مستر کارت های قابل شارژ eztravel بی نام و با نام

شما همچنین می توانید طبق نظر خود این کارت های اعتباری فیزیکی را هم با درج نام و هم بدون نام تهیه نمائید، در صورتی که آن ها را بدون نام دریافت نمائید به احتمال زیاد در ایران می توانید با سرعت بیشتری این کارت ها را دریافت نمائید.
مستر کارت های اعتباری که بر روی آن هیچگونه نامی درج نشده است با نام مستر کارت های قابل شارژ eztravel بی نام شناخته شده خواهند بود. در صورتی که تصمیم داشته باشید نامی بر روی آن درج شود بایستی هزینه ای اضافه تر حدود 30 دلار پرداخت نمائید و آنگاه نام دارنده ی پاسپورت بر روی آن حک می شود.

ویژگی مستر کارت های اعتباری قابل شارژ eztravel

پیش تر ویژگی هایی مستر کارت های تراول را ذکر کردیم که شامل امکان شارژ مجدد، خرید به صورت آنلاین، خرید اینترنتی و قابل برداشت وجه از ATM بود که با خرید مستر کارت های قابل شارژ eztravel می توانید به این ویژگی ها نیز دست یابید.
این کارت ها دارای ویژگی های دیگری می باشند که در ادامه ذکر خواهیم کرد:
• قابلیت شارژ مبلغ 10 الی 5000 دلار
• کارت های اعتباری بی نام 2 سال اعتبار دارد و کارت های با نام 30 ماه
• سقف موجودی کارت 5000 دلار
• سقف شارژ سالانه 30 هزار دلار
• سقف شارژ روزانه 3000 دلار با قابلیت استفاده در یک روز
• هزینه نگهداری سالانه 12 دلار
• قابلیت شارژ آنی
• قابلیت مشاهده ی ریز صورتحساب ها با پنل آنلاین بانکی
• با استفاده از دستگاه خودپرداز قابلیت برداشت تا سقف 500 دلار در روز، 2000 دلار در هفته و 30000 هزار دلار در سال خواهید داشت.