خرید و فروش بایننس کوین

معرفی ترون

معرفی بایننس کوین

بایننس کوین (BNB) یک ارز رمزنگاری شده است که می تواند برای تجارت و پرداخت هزینه در صرافی ارز رمزنگاری Binance مورد استفاده قرار گیرد. صرافی Binance بزرگترین صرافی ارز رمزنگاری شده در جهان از ژانویه 2018 است که بیش از 1.4 میلیون تراکنش در ثانیه را تسهیل می کند.
کاربران بایننس کوین به عنوان مشوق تخفیف در هزینه معاملات در صرافی Binance دریافت می کنند. همچنین BNB می تواند با ارزهای رمزنگاری شده دیگری مانند بیت کوین ، اتریوم ، لیت کوین و ... مبادله یا معامله شود.
بایننس کوین در ژوئیه 2017 ایجاد شد و در ابتدا با بلاکچین ethereum با رمز ERC-20 کار می کرد قبل از اینکه به پول بومی زنجیره بلوکی خود Binance ، Binance Chain تبدیل شد.
خرید بایننس کوین

موارد استفاده از ارز دیجیتالی Binance

دقیقاً مانند سایر ارزهای رمزپایه در حال تکامل مانند تتر ، Binance Coin چندین مورد استفاده می کند که فراتر از مبادله Binance است ، مانند
1- معاملات: بایننس کوین بسته به محدودیت های تعیین شده توسط صرافی ، با ارزهای رمزنگاری شده دیگر در صرافی های مختلف قابل معامله است.
2- هزینه های معامله در صرافی Binance: از بایننس کوین می توان برای پرداخت معاملات در صرافی Binance استفاده کرد و همچنین کاربران با این کار تخفیف دریافت می کنند.
3- پرداخت کارت اعتباری: بایننس کوین می تواند نوعی پرداخت قبض کارت اعتباری رمزنگاری در Crypto.com باشد.
4- پردازش پرداخت: بازرگانان با ارائه انعطاف پذیری بیشتر در روش های پرداخت ، BNB را به عنوان وسیله پرداخت برای مشتریان ارائه می دهند.
5- رزرو ترتیبات سفر: BNB می تواند برای رزرو هتل و پرواز در وب سایت های انتخابی استفاده شود.
6- سرگرمی: از پرداخت هدیه مجازی گرفته تا خرید بلیط بخت آزمایی ، اهداف مختلفی در فضای سرگرمی ارائه می شود.
7- سرمایه گذاری: چندین سیستم عامل به سرمایه گذاران اجازه می دهد تا با استفاده از Binance Coin در سهام ، ETF و دارایی های دیگر سرمایه گذاری کنند.
8- وام و نقل و انتقالات: بایننس کوین می تواند به عنوان وثیقه وام در سیستم عامل های خاص مورد استفاده قرار گیرد. همچنین ، برنامه هایی وجود دارد که به کاربران امکان تقسیم صورتحساب ها و پرداخت دوستان و خانواده از طریق Binance Coin را می دهد.
ارز دیجیتالی  بایننس کوین چگونه کار می کند؟

ارز دیجیتالی بایننس کوین چگونه کار می کند؟

از نظر فنی ، مورد خاصی در مورد بایننس کوین وجود ندارد. همانطور که گفته شد ، برخی از موارد مهم در مورد Binance Coin وجود دارد که باید بدانید.

همانطور که قبلاً گفته شد ، بایننس کوین در بلاکچین اتریوم ایجاد شده است اما به سراغ زنجیره Binance Charge خود رفته است.

همانطور که بایننس کوین بر روی بلاکچین Ethereum ساخته شده است ، می توان فرض کرد که بسیاری از فناوری های پشت آن بسیار شبیه به هم باشد. بعد از اینکه Binance به بلاکچین شخصی خود روی آورد ، ممکن است تفاوتهای قابل توجهی وجود داشته باشد.
یک تفاوت اساسی با Ethereum این است که Binance Coin نمی تواند از قراردادهای هوشمند پشتیبانی کند ، اگرچه BNB می تواند به عنوان "گاز" در بلاکچین Binance استفاده شود ، که یک شباهت است.
همچنین لازم به ذکر است که شبکه بایننس کوین متمرکز است ، که برای برخی از علاقه مندان به ارزهای رمزپایه همیشه موثر است. گفته شد ، در مقایسه با سایر ارزهای متمرکز ، Binance Coin از تصویر بهتری برخوردار است. این صرافی دارای پشتوانه مالی زیادی است که می تواند استفاده از BNB را افزایش دهد.
در مورد امنیت ، باید توجه داشته باشیم که از BNB بیشتر در اکوسیستم Binance استفاده می شود ، بنابراین به یک حساب تأیید شده احتیاج دارید. بنابراین ، BNB - در مقایسه با سکه های حریم خصوصی مانند Monero - بی هویتی را محدود می کند و رد پای دیجیتالی را به جا می گذارد.
عوامل موثر بر قیمت بایننس کوین

عوامل موثر بر قیمت بایننس کوین

علاوه بر تحقیق در مورد جذاب ترین پیش بینی بایننس کوین برای سال 2021-2025 ، ایده خوبی است که برخی از عواملی را که می توانند بر قیمت رمزنگاری تأثیر بگذارند مطالعه کنید. این به شما کمک می کند تا بازار را رصد کنید و بر اساس وقایع فعلی دوره های رشد یا افت را پیش بینی کنید.
پیش بینی هایی که ما در اینجا بررسی کرده ایم معمولاً براساس اصول تجزیه و تحلیل فنی است. به دلایل واضح ، آنها قادر به در نظر گرفتن رویدادهای غیرقابل پیش بینی نیستند
بنابراین با درک اینکه چگونه عوامل مختلف می توانند بر قیمت یک دارایی خاص تأثیر بگذارند ، در تصمیم گیری مناسب برای سرمایه گذاری براساس تغییر رویدادها بهتر خواهید بود.
فاکتور هایی که قیمت بایننس کوین را تحت تاثیر قرار می دهد

فاکتور هایی که قیمت بایننس کوین رو تحت تاثیر قرار میدهد

عرضه و تقاضا

رابطه بین عرضه و تقاضا را می توان به عنوان یک عامل "همه گیر" در نظر گرفت که همیشه قیمت Binance Coin را تعیین می کند. این رابطه خود به عوامل مختلفی وابسته است ، اما نکته اصلی که باید درک کرد این است که اگر قیمت دارایی بیشتر از تقاضا باشد قیمت آن کاهش می یابد و اگر تقاضا بیشتر از قیمت آن باشد ، قیمت آن افزایش می یابد.

عرضه کل ارز دیجیتالی بایننس کوین

همه ما با نصف شدن بیت کوین آشنا هستیم - رویدادی که تقریبا هر چهار سال یک بار اتفاق می افتد و پاداش استخراج بلوک های جدید را به نصف کاهش می دهد. دقیقاً مانند بیت کوین ، بایننس کوین نیز حداکثر مقدار کل عرضه را دارد. هنگامی که برای اولین بار راه اندازی شد ، این میزان کل عرضه 200 میلیون محدود شد ، با این حال ، صرافی Binance به مرور آگاهانه توکن های Binance Coin را از بین می برد.
هدف این است که عرضه را به نصف کاهش دهیم، این کار به منظور کنترل میزان تأمین ارز رمزپایه و ثابت نگه داشتن قیمت آن انجام می شود. از آنجا که تخفیف هزینه Binance که بایننس کوین به کاربران خود ارائه می دهد هر ساله کاهش می یابد ، تیم انتظار دارد که ارزش BNB نیز با گذشت زمان کاهش یابد.

موفقیت ICO

عامل کلیدی دیگری که می تواند قیمت بایننس کوین را تحت تأثیر قرار دهد موفقیت ICO هایی است که در طرح Binance’s Launchpad شرکت می کنند. اگر Binance به راه اندازی طیف وسیعی از ارزهای رمزپایه محبوب و محبوب کمک می کند ، این بدان معناست که کاربران Binance Coin گزینه های بیشتری هنگام خرید و فروش رمزهای خود دارند. این امر می تواند تقاضای بایننس کوین را افزایش دهد زیرا انگیزه بیشتری برای تجارت در سیستم عامل Binance وجود دارد و بنابراین BNB دارد.
سوالات متداول درباره بایننس کوین

سوالات متداول درباره بایننس کوین

برای خرید بایننس کوین از سایت بیت مهر نیاز به احراز هویت است ؟

برای خرید بایننس کوین نیاز به احراز هویت می باشد

قیمت خرید و فروش بایننس کوین در صرافی بیت مهر چقدر می باشد ؟

در پروفایل کاربری ارز دیجیتال قیمت خرید و فروش بایننس کوین درج شده است

آیا در صرافی بیت مهر انتقال بایننس کوین بعد از خرید مشتری زمان بر است ؟

انتقال به ولت مشتری در سریع ترین زمان ممکن انجام می شود