بهترین کیف پول های دیجیتال خرید و فروش تتر

Ledger: همانگونه که مطلع هستید، برای انجام مبادلات مختلف مالی ارزهای دیجیتالی، بهترین گزینه انتخاب کیف پول های سخت افزاری می باشد. با استفاده از این سخت افزار شما می توانید ارزهای خود را به صورت آفلاین در آن نگهداری کنید که با این روش سرقت سرمایه شما تقریبا غیر ممکن خواهد بود، مگر در مواردی که هکر به کیف پول سخت افزاری شما دسترسی داشته باشد.
کیف پول دیجیتالی Ledger دارای دو مدل مختلف می باشد که شامل Model S و Model X است. این کیف پول سخت افزاری قابلیت پشتیبانی هزاران ارز دیجیتالی را از جمله تتر را دارد، در واقع شما پس از خرید تتر می توانید میزان سرمایه خود را در این کیف پول نگهداری کنید. Model X یکی دیگر از مزیت هایی که دارد آن است که قابلیت کنترل آن را از طریق گوشی هوشمند خواهید داشت.
Trezor: این کیف پول هم از جمله کیف پول هایی می باشد که قابلیت پشتیبانی تتر را دارد. Trezor one و Trezor Model T هم دو مدل مختلف از این کیف پول سخت افزاری می باشند. شما با استفاده از این کیف پول قابلیت خرید و فروش تتر را خواهید داشت. جدیدترین مدل از این کیف پول سری Trezor T می باشد که صفحه ی نمایشی لمسی دارد. این کیف پول سخت افزاری تنها با استفاده از کامپیوتر قابل کنترل می باشد.
بهترین کیف پول خرید تتر
Coinomi: این پلتفرم به نوعی کیف پول نرم افزاری می باشد که تولید کننده کیف پول چند ارزی است که این قابلیت را به کاربر می دهد تا بتواند بیشتر از 1500 مدل ارز دیجیتال مانند بیت کوین یا تتر را در خود نگهدارد. محیط نرم افزاری این پلتفرم بسیار کاربرپسند است و حتی به نوعی می توان از آن به عنوان یک صرافی استفاده کرد و فروش تتر مورد نظرتان را در آن انجام دهید، با استفاده از این صرافی نیز قادر خواهید بود هر مدل سرمایه ای که در ارز دیجیتال دارید آن را به USDT و یا برعکس تبدیل نمائید. این کیف پول نرم افزاری قابلیت پشتیبانی سیستم عامل های مختلف از جمله ios، اندروید، ویندوز، مک و لینوکس را دارد.
Exodus: این کیف پول نرم افزاری هم ظاهری شیک و زیبایی را دارد و هم قابلیت پشتیبانی 100 ارز دیجیتالی مانند تتر را دارد. در صورتی که تازه به دنیای ارز دیجیتال وارد شده اید به دلیل طراحی کاملا کاربر پسند و شیک این مدل از کیف دیجیتالی، توصیه می کنیم تا از مدل Exodus آن استفاده نمائید. همچنین این کیف پول نرم افزاری قابلیت پشتیبانی تمامی سیستم عامل ها را دارد.
Tether: حتما توجه داشته باشید که خود تتر دارای یک رابط کاربری تحت وب است تا بتوانید تتری را که خریداری کرده اید در آن نگهداری کنید. البته همانگونه که از نام آن مشخص است این کیف پول نرم افزاری تنها قابلیت پشتیبانی از خود تتر را دارد و با دیگر ارزهای دیجیتالی کار نخواهد کرد. از همین روی کارایی مناسبی را در مقایسه با دیگر کیف پول های نرم افزاری نخواهد داشت. از سوی دیگر این سرویس به علت آن که هک شده بود و مبلغ 30 میلیون دلار از آن برداشت شده بود معلق گردیده بود.

نحوه ی خرید و فروش تتر در دنیای ارز دیجیتال

اگر بخواهیم به صورت تکنیکی این مبحث را مورد بررسی قرار دهیم، روند اجرای ارز دیجیتال تتر براساس پلتفرم امنی (Omni Platform) می باشد. از این پلتفرم برای پیش بردن بسیاری از امور در حیطه ی ارز دیجیتال استفاده می شود و کاربردهای مختلفی نیز دارد که متصل به شبکه ی بلاکچین بیت کوین نیز می باشد.
قابل ذکر است که در ادامه ی روند بیت کوین، فروش یا خرید تتر کار خود را بر مبنای اتریوم آغاز کرده است. خرید تتر با استفاده از وثیفه حفظ می گردد، بدین معنا که نگهداری هر USDT به معنای سپرده گذاری یک دلار آمریکا (USD) می باشد. با توجه به این که هر USDT ارزشی برابر با 1 دلار را دارد، بنابراین هرگونه خرید و فروش تتر در هر زمانی که صورت بگیرد با توجه به ثبات قیمتی که دارد باید برابر با 1 دلار ارز فیات قابل بازخرید باشد.