بهترین ارزهای دیجیتال برای سرمایه‌گذاری در سال ۲۰۲۱

1400/01/08

قصد دارید در سال 2021 در ارزهای رمزپایه سرمایه گذاری کنید؟ آیا میخواهید از روند رمزنگاری جلوتر باشید؟ ما با راهنمای کامل خود برای 10 ارز رمزپایهبرتر برای سرمایه گذاری در سال 2021 کار ساده ای را انجام داده ایم.

مبتدیانی که در یافتن بهترین ارز رمزنگاری شده برای سرمایه گذاری برایسال 2021 مشکل دارند ، نهراسید.همه ما در این وضعیت بوده ایم ، پس نگران نباشید! ما می فهمیم که وقتی به دنبالسرمایه گذاری جدید در ارزهای رمزپایه هستیم ، چقدر گیج کننده است.

بنابراین ، آیا شما به دنبال ارزهای رمزپایه بعدی برای سرمایه گذاریدر سال 2021 هستید؟ آیا باید در بیت کوین سرمایه گذاری کنم؟" یا "آیا بایددر Ethereum سرمایه گذاری کنم؟"

یا شاید شما قبلاً روی هر دو سرمایه گذاری کرده اید و اکنون نمی دانیدبرای چه کاری باید سرمایه گذاری کنید؟

انتخاب های زیادی وجود دارد. این می تواند بسیار طاقت فرسا شود.مخصوصاً وقتی سکه های زیادی وجود دارد که تلاش می کنند کارهای مشابه انجام دهند یابرنامه های گسترده ای دارند که چندین دهه طول می کشد تا کاملاً مفهوم سازی شوند.

در این مقاله ، ما سالانه چشم انداز شما را ارائه خواهیم داد. درنقاط مختلف سال ، ممکن است سایر رمزنگاری ها بدرخشند. در اینجا ما به دنبال سکه هاییهستیم که بیشترین بازده را برای کل سال 2021 داشته باشند.

آینده رمزنگاری هرگز قطعی نیست ، بنابراین پیش بینی ارزهای رمزنگاریشده می تواند مشکل باشد - خصوصاً به دلیل دوره های نوسان از ابتدای ابتلا به بیماریهمه گیر ویروس کرونا.

در این مقاله ، ما توضیح خواهیم داد که کدامیک از رمزنگاری ها را بایددر سال 2021 به سبد سهام خود اضافه کنید. آیا شما تازه وارد سرمایه گذاری ارز رمزنگاریشده اید یا یک سرمایه گذار باتجربه ، در ادامه این مقاله 10 10 رمز ارز برتر برایسرمایه گذاری در سال 2021 را بخوانید.

1- بیت کوین

بیت کوین رایج ترین ارز رمزنگاری شده است. اگرچه از نظر فنی پیشرفتهترین نیست ، اما همچنان هدایت بسته را بر عهده دارد. اولین ارز رمزنگاری شده موفق همچنان هدایت کننده این بسته است. بیتکوین با مزیت اولین حرکت خود ، نه تنها به رسمیت شناختن نام اولیه شناخته شد. همچنیناین ارز به صورت رمزپایه واقعی برای سرمایه گذاران اصلی تبدیل شد. سرمایه گذارانکوچکتر می توانند از خدمات Square (NYSE: SQ)و Paypal (NASDAQ: PYPL) برای خرید کمتر از 1 دلار (یا همان مقدار کهمی توانند "hodl"استفاده کنند) استفاده کنند. در همین حال ، سرمایه گذاران نهادی می توانند از بورستجاری شیکاگو (CME) برای معامله میلیون ها دلار در معاملات آتیاستفاده کنند.

این باعث می شود بیت کوین یک تخصیص اساسی باشد. سکه شماره 1 جهان نزدیکبه دو سوم کل بازار ارزهای رمزپایه را تشکیل می دهد و نقدینگی بین آلت کوین هایکوچکتر را تأمین می کند. اندازه آن همچنین باعث می شود تا در برابر حملات 51٪ ،جایی که استخراج کنندگان بزرگ ارزهای رمزپایه برای استفاده از بلاکچین سعی دراستفاده از محاسبات سنگین دارند ، مقاومت کند.

با این وجود ، هرچقدر محبوب باشد ، بیت کوین دارای نقاط ضعفی است. بهعنوان یکی از قدیمی ترین بلاکچین ها ، دفتر کل بیت کوین بزرگ و نرم است. هزینهانجام معاملات 12 دلار است و تمیز کردن آنها بیش از 15 دقیقه طول می کشد. برای هدفآن به عنوان "طلای دیجیتال" خوب است ، اما از استفاده BTCبه عنوان ارز روزانه جلوگیری می کند. (افرادی که در بیت کوین پرداخت می کنند غالباًاز خدمات شخص ثالث برای مبادله مبالغ اندک استفاده می کنند).

بیت کوین همچنین به حرکات اقتصادی کلان بسیار حساس است - ارز در آخرینرکود بازار سهام ایالات متحده نیمی از ارزش خود را از دست داد. و اگر 2021 بهبوداقتصادی ضعیف یا فشار جهش یافته ویروس کرونا را نشان دهد ، بیت کوین می تواند بهراحتی 50-80٪ از ارزش خود را از دست بدهد. اما برایکسانی که قصد سرمایه گذاری در ارز رمزنگاری شده را دارند ، بیت کوین همچنان مایعترین گزینه است. این یک سکه ضروری برای نگهداری است ، و سکه ای که بالاترین امتیازاترا برای سال 2021 دریافت می کند.

بیت کوین


2 - اتریوم 

این پلتفرم بلاکچین مهمترین رمزنگاری جهان به غیر از بیت کوین است و از زمان انتشار در سال 2015 تاکنون محدودیت بالایی در بازار داشته است. در زمان نوشتن مقاله ، محدودیت بازار آن حدود 209 میلیارد دلار است.

علی رغم عدم اطمینان در مورد بیماری همه گیر ویروس کرونا ، که عملکرد تقریباً هر رمزنگاری را متزلزل می کند ، Ethereum در طول سال 2020 قدرتمند بوده است.

Ether ، ارز رمزپایه بلاکچین Ethereum ، یک نسخه پیشرفته از نظر فناوری بیت کوین است که رشد سریعتر آن را نیز به همراه دارد. Ethereum به جای اینکه خود را به عنوان "طلای دیجیتال" نگه دارد ، با یک سری قراردادها منعقد می شود. این باعث می شود بیشتر شبیه Google Wallet یا Apple Pay باشد - سیستمی که می تواند تراکنش های مبتنی بر رویدادهای دنیای واقعی را تأیید یا به تأخیر بیندازد.

Ethereum در مقایسه با بیت کوین نیز بسیار سرعتی است: پاک کردن تراکنش ها فقط 15 ثانیه طول می کشد تا 15 دقیقه. اگرچه هزینه های تجارت هنوز زیاد است ، اما سرعت آن باعث می شود Ethereum برای استفاده در زمان واقعی مفید باشد ، نه فقط به عنوان ذخیره ارزش. سرانجام ، Ethereum همچنین با بیش از 600000 آدرس کیف پول در حال استفاده است. از آنجا که توسعه دهندگان خدمات و پروتکل هایی را برای سودمندتر کردن ارزهای رمزپایه اضافه می کنند ، به نظر می رسد Ethereum برنده خواهد بود.

3- لایت کوین

با قیمت حدود 200 دلار ، Litecoin ممکن است صعودی ترین رمزنگاری در این لیست نباشد. اما با سرمایه گذاری در بازار 13 میلیارد دلار و رشد قوی در رادار ، اگر می خواهید سرمایه گذاری ارزهای رمزنگاری شده را در سال 2021 شروع کنید ، قابل تأمل است.

لیست ما از بهترین ارز رمزنگاری شده برای سرمایه گذاری در سال 2021 بدون Litecoin کامل نمی شود. این عملکرد قوی در سال 2017 با رشد بیش از 8000 نشان داد.

بنابراین ، اگر بیت کوین بتواند به این شکل منفجر شود ، از نظر تئوریک آسیب پذیرترین فرد نیز است ، به همین دلیل خوب است که به گزینه هایی نگاه کنیم که ریسک کمتری به آنها تحمیل می شود.

علاوه بر این Litecoin از نظر فنی بهتر از بیت کوین است. به عنوان مثال ، آیا سرعت آن بسیار بیشتر از بیت کوین است ، و پردازش یک بلاک فقط دو دقیقه و نیم طول می کشد تا 10 دقیقه. و این فقط یکی از مزایای بسیار است.

CoinSwitch پیش بینی کرده است که قیمت Litecoin در سال 2021 می تواند به 600 دلار برسد. آژانس پیش بینی اقتصاد همچنین پیش بینی می کند تا دسامبر 2021 افزایش ملایمی بین 348 تا 432 دلار داشته باشد.

و در آخر اینکه ، به دلیل ارتباط نزدیک Litecoin با بیت کوین ، سرمایه گذاران علاقه زیادی به Litecoin ابراز می کنند و به همین دلیل است که Litecoin در 10 ارز رمزپایه برتر ما برای سرمایه گذاری در سال 2021 و یکی از برترین ارزهای رمزپایه برای تماشای لیست شده است.

4 - ترون

ترون در اصل در سال 2017 در شبکه اتریوم تاسیس شد. هدف آن غیر متمرکز کردن وب با دادن قدرت بیشتر به تولیدکنندگان و ناشران محتوا با نظارت بر نحوه اشتراک و استفاده از محتوای آنها است.

از زمان شروع کار با اتریوم ، آن را به یک سیستم عامل بلاکچین مستقل سوق داده و از الگوریتم اثبات سهام برای پردازش معاملات استفاده می کند.

همانطور که سازمانهای بیشتری شروع به استفاده از بستر زنجیره ای ترون می کنند ، احتمالاً ارزش TRX افزایش می یابد.

آنچه به ترون یک مزیت بزرگ می بخشد این است که از همان زبان برنامه نویسی اتریوم ، Solidity استفاده می کند ، که می تواند آنها را قادر به پیروزی در برنامه های DeFi در بلاک چین اتریوم کند تا یک شلوغ کمتر. اتفاق نظر کلی این است که قیمت ترون در طول سال آینده نوسان خواهد داشت ، اما به گفته Trading Beasts ، ممکن است به طور پراکنده به بالاترین قیمت 0.8 دلار برسد - این یک فرصت بالقوه قوی برای سرمایه گذاری ارزهای رمزپایه در سال 2021 است. ترون در طی سالهای گذشته نوسانات چشمگیری در قیمت داشته است اما اخیراً از ثبات بیشتری برخوردار است. اگر به دنبال این سکه به عنوان بهترین ارز رمزنگاری شده برای سرمایه گذاری در سال 2021 هستید ، حتماً تحقیق کنید و اخبار را دنبال کنید.

5- بایننس کوین

بایننس یکی از بزرگترین صرافی های ارز رمزنگاری شده در جهان ، ارز خود را برای کاهش هزینه های معاملات راه اندازی کرد. سکه به بایننس کوین یا BNB معروف شد. و به لطف تخفیف های سخاوتمندانه برای استفاده از BNB ، سکه داخلی Binance’s به یک بازیگر مهم تبدیل شده است.

با این حال ، سرمایه گذاران باید BNB را به عنوان سکه ثانویه برای انتقال پول بین ارزهای مختلف در بایننس ببینند. این به این دلیل است که ارزش BNB به توانایی بایننس برای جذب کاربران بیشتر بستگی دارد. در ماه اکتبر ، کارمندان فوربس اسنادی را منتشر کردند که ادعا می کند بایننس و بنیانگذار آن یک ساختار شرکتی پیچیده ایجاد کرده اند که برای فریب تنظیم کننده های ایالات متحده طراحی شده است.

6 - تتر

تتر با ارزش 1: 1 به دلار آمریکا متصل است ، برای دارایی های کوتاه مدت مفید است. اما این یک سرمایه گذاری بلند مدت نیست. تتر بزرگترین "ثبات Bitcoin" در جهان است. ارزش آن 100٪ با دلار آمریکا مرتبط است. این بدان معناست که ارزهای رمزپایه دیگر هر چقدر هم که بالا یا پایین بروند ، Tether از لحاظ تئوریک 1 دلار خواهد ماند. این باعث می شود تتر به عنوان 1) ارز ، 2) ابزار پس انداز کوتاه مدت و 3) روش آربیتراژ بین صرافی های مختلف مفید باشد. به عنوان یک سرمایه گذاری بلند مدت ، به خصوص جالب نیست. ارزش تتر هرگز از 1 $ فاصله نخواهد داشت. رسوایی های حسابداری گذشته نیز ثبات سکه را تهدید کرده است. در سال 2017 ، سکه به 92 سنت کاهش یافت و به نظر می رسد جنجال ها هر چند ماه یکبار ادامه دارد.

با این وجود ، تتر هنوز هم برای انتقال ارز رمزنگاری شده بین کیف پول ها بدون خطر عمده قیمت مفید است. و با بسیاری از مبادلات در حال حاضر تا 12 درصد سود پایدار سکه ، این ارز ارزی است که هنوز نباید در سال 2021 نادیده گرفته شود.